Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Hudební hračky » Srovnání cen PlanToys PT6422

Hudební hračky

PlanToys PT6422

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys Hudební sadaPopis:Staň se malým muzikantem! Tato hudební sada obsahuje melodický xylofon,činel a guiro. Zlepšuje koordinaci oko-ruka a zvyšuje koncentraci. Vhodnépro děti od 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.41544
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PlanToys PT6422 koupíte i tady

Specifikace PlanToys PT6422

Kategorie Hudební hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 969 Kč

Hudební set pro všechny děti co mají rádi muziku a ještě raději ji vytvářejí. V setu najdete barevný xylofon na kterém můžete hrát všelijaké melodie, které můžete doplnit činelem nebo guirem. ... a dál?

Produkt PlanToys PT6422

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Tahací harmonika

Tahací harmonika

od 449 Kč

Bino Buben

Bino Buben

od 357 Kč

Směr Žába

Směr Žába

od 22 Kč

Bino Xylofon

Bino Xylofon

od 252 Kč

Směr Kachnička

Směr Kachnička

od 23 Kč

Novinky z okolí


PlanToys PT6422 - parametry

Název produktu: PlanToys PT6422
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 969 Kč
Maximální cena: 1 147 Kč
Ušetríte až: 178 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys Hudební sadaPopis:Staň se malým muzikantem! Tato hudební sada obsahuje melodický xylofon,činel a guiro. Zlepšuje koordinaci oko-ruka a zvyšuje koncentraci. Vhodnépro děti od 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Plan Toys Hudební sada

Hudební sada, která obsahuje xylofon, činel a drhadlo. Xylofon: Hudební nástroj ze skupiny bicích nástrojů. Skládá se ze soustavy laděných dřívek (dřevěné obdélníkové destičky), na které se hraje údery dřevěnou, gumovou nebo plastovou paličkou. Pod dřívky se nachází soustava rezonátorů. Tónový rozsah se řídí počtem dřívek. Činel: Součást bicích nástrojů a bicí soupravy. Činely mají spousta tvarů i zvuků. Pokud zahrajete na činel paličkou o hranu činele, ozve se klasický nakřáplý zvuk a dlouhý dozvuk, pokud zahrajete na tělo činele špičkou paličky je zvuk cinkavý, méně hlučný, příjemný a netrvá dozvuk tak dlouho. Guiro/drhlo: Tradiční Guira tvoří dřevěný válec, někdy dutý, který má pravidelně rýhovaný povrch. O něj se „škrábe“ paličkou a výsledkem je charakteristický chřestivý zvuk. Firma Plan Toys se zabývá výrobou vysoce kvalitních ekologických hraček. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001. Hračky od Plan Toys podporují hru,


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.