Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys PT6413

Hračky

PlanToys PT6413

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys RachtačkaPopis:Pohybem obou rukou střídavě nahoru a dolu vytvoří barevné částinástroje různé rachtací, klapací zvuky. Vhodné pro děti od 19 měsíců.PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.37084
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PlanToys PT6413

Kategorie Hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 433 Kč

Herní set vhodný od 19 měsíců. Tato pestrobarevná dřevěná hračka zaujme dítě svým neobvyklým klapavým zvukem, za kterým se pokaždé otočí. Při pohybu rukou střídavě směrem nahoru a dolů vydávají barevné části rachtací a klapací zvuky. Rachtačka podporuje vývoj dítěte, pomáhá dětem rozvíjet zrak, sluch i hmat. Dítě se učí rozpoznávat různé barvy, trénuje si svůj sluch a rozvíjí svou jemnou motoriku. Tato pestrobarevná dřevěná hračka zaujme dítě svým neobvyklým klapavým zvukem, za kterým se pokaždé » ... a dál?

Produkt PlanToys PT6413

PlanToys PT6413 - parametry

Název produktu: PlanToys PT6413
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 433 Kč
Maximální cena: 509 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys RachtačkaPopis:Pohybem obou rukou střídavě nahoru a dolu vytvoří barevné částinástroje různé rachtací, klapací zvuky. Vhodné pro děti od 19 měsíců.PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Herní set vhodný od 19 měsíců. Tato pestrobarevná dřevěná hračka zaujme dítě svým neobvyklým klapavým zvukem, za kterým se pokaždé otočí. Při pohybu rukou střídavě směrem nahoru a dolů vydávají barevné části rachtací a klapací zvuky. Rachtačka podporuje vývoj dítěte, pomáhá dětem rozvíjet zrak, sluch i hmat. Dítě se učí rozpoznávat různé barvy, trénuje si svůj sluch a rozvíjí svou jemnou motoriku. Tato pestrobarevná dřevěná hračka zaujme dítě svým neobvyklým klapavým zvukem, za kterým se pokaždé otočí. Při pohybu rukou střídavě směrem nahoru a dolů vydávají barevné části rachtací a klapací zvuky. Rachtačka podporuje vývoj dítěte, pomáhá dětem rozvíjet zrak, sluch i hmat. Dítě se učí rozpoznávat různé barvy, trénuje si svůj sluch a rozvíjí svou jemnou motoriku. Hračky od firmy Plan Toys podporují hru, kreativní mysl dětí, učí je poznávat okolní svět. Značka Plan Toys je výrobcem vysoce kvalitních ekologických hraček a při výrobě svých hraček používá lepidlo bez formaldehydů Rachtačka je dřevěný hudební nástroj od značky Plan Toys. Tento zábavný nástroj vydává klapavé zvuky, jejiž rychlost děti ovlávají rychlostí pohybu rukou. Barevné kvalitní provedení z kaučukového dřeva.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.