Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Hudební hračky » Srovnání cen Plan Toys Bubínek s paličkami

Hudební hračky

Plan Toys Bubínek s paličkami

Hodnocení: 1x
  • 4

PLAN TOYS Bubínek s paličkamiPopis:Dřevěný bubínek z kaučuku vydává opravdu úžasný zvuk a neměl bychybět v žádném malém orchestru nebo sloužit jako pomůcka k podpořehudebního rytmu.Rozměry a specifikace:Rozměry: 21 × 21 × 17.1 cmVhodné pro děti od 3 letPLAN TOYS:Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Plan Toys Bubínek s paličkami

Kategorie Hudební hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 829 Kč

Plan Toys Bubínek s paličkami Bubínek s paličkami je vyroben z vysoce kvalitního dřeva. Seznamuje děti s bicím nástrojem. Úhozem na hrací plochu mohou děti rozpoznávat škálu vydávaných zvuků a mohou zkoušet hrát své první melodie. Hračka tak napomáhá smyslovému vnímání a koordinaci. Přednosti: vysoce kvalitní ekologická hračka bez formaldehydů, olova a těžkých prvků pro obaly se » ... a dál?

Produkt Plan Toys Bubínek s paličkami

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


PlanToys PT6422

PlanToys PT6422

od 814 Kč

PlanToys PT6416

PlanToys PT6416

od 650 Kč

PlanToys PT6422

PlanToys PT6422

od 814 Kč

PlanToys PT6410

PlanToys PT6410

od 1 199 Kč

PlanToys PT6416

PlanToys PT6416

od 650 Kč

Plan Toys Bubínek s paličkami - parametry

Název produktu: Plan Toys Bubínek s paličkami
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 829 Kč
Maximální cena: 829 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PLAN TOYS Bubínek s paličkamiPopis:Dřevěný bubínek z kaučuku vydává opravdu úžasný zvuk a neměl bychybět v žádném malém orchestru nebo sloužit jako pomůcka k podpořehudebního rytmu.Rozměry a specifikace:Rozměry: 21 × 21 × 17.1 cmVhodné pro děti od 3 letPLAN TOYS:Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti fungujedodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které jižneprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů,pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby bylyopětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Plan Toys Bubínek s paličkami

Bubínek s paličkami je vyroben z vysoce kvalitního dřeva. Seznamuje děti s bicím nástrojem. Úhozem na hrací plochu mohou děti rozpoznávat škálu vydávaných zvuků a mohou zkoušet hrát své první melodie. Hračka tak napomáhá smyslovému vnímání a koordinaci.

Přednosti:

vysoce kvalitní ekologická hračka bez formaldehydů, olova a těžkých prvků pro obaly se využívá recyklovaný papír hračky získaly certifikát FSC, ISO 9001 a 14001

Dopřejte Vašemu dítku kvalitní hračku značky Plan Toys!

Vhodné pro děti od 3 let

Materiál: dřevo z kaučukovníku, guma, textil

Průměr bubínku: 21,5 cm

Výška bubínku: 17 cm

Délka paličky: 17,5 cm


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.