Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petra Bendová: Dítě s narušenou komunikační schopností ve škole

Učebnice/Odborná literatura

Petra Bendová: Dítě s narušenou komunikační schopností ve škole

Hodnocení: 1x
  • 4

Dítě s narušenou komunikační schopností ve škole. Komunikace představuje klíčový moment edukačního procesu. Publikaci jistě ocení všichni pedagogové bez logopedického vzdělání působící na běžných základních školách, ale i rodiče dětí s narušenou komunikační schopností. Text koncipovaný jako praktická pomůcka pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Dítě s narušenou komuni..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petra Bendová: Dítě s narušenou komunikační schopností ve škole koupíte i tady

Specifikace Petra Bendová: Dítě s narušenou komunikační schopností ve škole

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 183 Kč

Komunikace představuje klíčový moment edukačního procesu. Publikaci jistě ocení všichni pedagogové bez logopedického vzdělání působící na běžných základních školách, ale i rodiče dětí s narušenou komu ... a dál?

Produkt Petra Bendová: Dítě s narušenou komunikační schopností ve škole

Petra Bendová: Dítě s narušenou komunikační schopností ve škole - parametry

Název produktu: Petra Bendová: Dítě s narušenou komunikační schopností ve škole
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 183 Kč
Maximální cena: 245 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dítě s narušenou komunikační schopností ve škole. Komunikace představuje klíčový moment edukačního procesu. Publikaci jistě ocení všichni pedagogové bez logopedického vzdělání působící na běžných základních školách, ale i rodiče dětí s narušenou komunikační schopností. Text koncipovaný jako praktická pomůcka pro každodenní kontakt s dětmi s narušenou komunikační schopností pomůže všem zainteresovaným překonat komunikační problémy či bariéry. Z obsahu 1. PŘEDMLUVA 2. DÍTĚ S NARUŠENOU KOMUNIKAČNÍ SCHOPNOSTÍ V ZÁKLADNÍ ŠKOLE 2.1 Úroveň komunikačních kompetencí dítěte při vstupu do základní školy 2.2 Diagnostika narušené komunikační schopnosti v základní škole 2.3 Logopedická intervence u dětí s narušenou komunikační schopností školního věku 2.4 Základní principy logopedické intervence a jejich respektování v rámci edukačního procesu dítěte s narušenou komunikační schopností 3. ŽÁK S DYSLALIÍ V ZÁKLADNÍ ŠKOLE 3.1 Zásady pro komunikaci s dětmi školního věku s diagnózou dyslalie 4. ŽÁK S VÝVOJOVOU DYSFÁZIÍ V ZÁKLADNÍ ŠKOLE 4.1 Zásady pro komunikaci s dětmi školního věku s diagnózou vývojová dysfázie 5. ŽÁK S MUTISMEM V ZÁKLADNÍ ŠKOLE 5.1 Zásady pro komunikaci s dětmi školního věku s diagnózou mutismus ve školním prostředí 6. ŽÁK S BALBUTIES V ZÁKLADNÍ ŠKOLE 6.1 Zásady pro komunikaci s dětmi školního věku s diagnózou balbuties ve školním prostředí 7. DÍTĚ S TUMULTEM SERMONIS V ZÁKLADNÍ ŠKOLE 7.1 Zásady pro komunikaci s dětmi školního věku s diagnózou tumultus sermonis ve školním prostředí 8. SPECIFIKA KOMUNIKACE S INTEGROVANÝMI DĚTMI SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM 8.1 Specifika komunikace s dětmi s mentální retardací v základní škole 8.2 Specifika komunikace s dětmi s poruchami autistického spektra 8.3 Specifika komunikace s dětmi s diagnózou dětská mozková obrna v základní škole 8.4 Specifika komunikace s dětmi se sluchovým postižením v základní škole 8.5 Specifika komunikace s dítětem se zrakovým postižením v základní škole 8.6 Využití prostředků augmentativní a alternativní komunikace u dětí se speciálními vzdělávacími potřebami PŘÍLOHA 1: PŘEHLED ARTIKULAČNÍHO POSTAVENÍ MLUVIDEL PŘI TVORBĚ SOUHLÁSEK ČESKÉHO JAZYKA PŘÍLOHA 2: SEZNAM SPECIÁLNĚ PEDAGOGICKÝCH CENTER PRO ŽÁKY S VADAMI ŘEČI V ČR PŘÍLOHA 3: SEZNAM ZÁKLADNÍCH ŠKOL LOGOPEDICKÝCH V ČR SUMMARY LITERATURA REJSTŘÍKKomunikace představuje klíčový moment edukačního procesu. Aby bylo možné na komunikaci mezi učitelem a žákem/žáky v rámci výchovně-vzdělávacího procesu stavět, je třeba, aby dítě v tomto ohledu dosahovalo při zahájení školní docházky určité úrovně. Přesto se v praxi základních škol setkáváme s dětmi, u nichž se objevuje více či méně závažné narušení komunikační schopnosti.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.