Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Štichauer: La formazione delle parole in diacroni

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Štichauer: La formazione delle parole in diacroni

Hodnocení: 1x
  • 4

La formazione delle parole in diacroni – Studi di morfologia derivativa dell'italiano tra il Cinquecento e l'Ottocento - Pavel Štichauer. Předkládaná publikace si klade za cíl prozkoumat některé z hlavních změn v oblasti derivační morfologie, k nimž došlo v literární italštině mezi 16. a 19. stoletím. Kniha chce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76611

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Štichauer: La formazione delle parole in diacroni koupíte i tady

Specifikace Pavel Štichauer: La formazione delle parole in diacroni

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 140 Kč

Předkládaná publikace si klade za cíl prozkoumat některé z hlavních změn v oblasti derivační morfologie, k nimž došlo v literární italštině mezi 16. a 19. stoletím. Kniha chce přispět k obvyklé charak ... a dál?

Produkt Pavel Štichauer: La formazione delle parole in diacroni

Pavel Štichauer: La formazione delle parole in diacroni - parametry

Název produktu: Pavel Štichauer: La formazione delle parole in diacroni
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 140 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

La formazione delle parole in diacroni – Studi di morfologia derivativa dell'italiano tra il Cinquecento e l'Ottocento - Pavel Štichauer. Předkládaná publikace si klade za cíl prozkoumat některé z hlavních změn v oblasti derivační morfologie, k nimž došlo v literární italštině mezi 16. a 19. stoletím. Kniha chce přispět k obvyklé charakteristice post-renesanční italštiny třemi důkladnými studiemi o slovotvorných prostředcích, které prošly zajímavými změnami pod různými diachronními vlivy. Text nabízí v prvé řadě analýzu formací se sufixem -gione, jehož postupné vymizení je známé. Poté jsou analyzována substantiva derivovaná pomocí sufixu -zione, který představuje jeden z nejdůležitějších prostředků derivace dějových jmen. Nakonec je zvláštní pozornost věnována kompozici, jež je obvykle považována za „neustále se rozšiřující oblast“, a to zejména verbonominálním kompozitům, která byla vždy v popředí zájmu lingvistů. Kromě kvalitativních aspektů, obvykle dobře popsaných v odborné literatuře, je hlavní důraz kladen na kvantitativní charakteristiky, jež se ve zvoleném období ukazují jako zcela zásadní pro další vývoj. La formazione delle parole in diacroni – Studi di morfologia derivativa dell'italiano tra il Cinquecento e l'Ottocento - Pavel Štichauer od nakladatelství Karolinum v kategorii | Italiano letteratura za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.