Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Burian: Webové a agentové technologie

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Burian: Webové a agentové technologie

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato odborná publikace nejprve definuje pojmy z oblasti Multiagentních systémů, Informačních systémů, Kybernetiky, Nové kybernetiky, Distribuované umělé inteligence, Počítání typu „Cloud“ (Cloud Computing), Sociálních sítí, aj., včetně popisu filosofických směrů a názorů vybraných myslitelů z hlediska ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Webové a agentové techn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Pavel Burian: Webové a agentové technologie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 275 Kč

Tato odborná publikace nejprve definuje pojmy z oblasti Multiagentních systémů, Informačních systémů, Kybernetiky, Nové kybernetiky, Distribuované umělé inteligence, Počítání typu „Cloud“ (Cloud Computing), Sociálních sítí, aj., včetně popisu filosofických směrů a názorů vybraných myslitelů z hlediska poznání. Dále se dozvíte, zda informační systémy a interakce vítězí nad algoritmy při řešení řady úloh, základní vlastnosti, komunikaci, metodologie návrhu, Servisně orientovanou architekturu - SOA » ... a dál?

Produkt Pavel Burian: Webové a agentové technologie

Pavel Burian: Webové a agentové technologie - parametry

Název produktu: Pavel Burian: Webové a agentové technologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 275 Kč
Maximální cena: 275 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato odborná publikace nejprve definuje pojmy z oblasti Multiagentních systémů, Informačních systémů, Kybernetiky, Nové kybernetiky, Distribuované umělé inteligence, Počítání typu „Cloud“ (Cloud Computing), Sociálních sítí, aj., včetně popisu filosofických směrů a názorů vybraných myslitelů z hlediska poznání. Dále se dozvíte, zda informační systémy a interakce vítězí nad algoritmy při řešení řady úloh, základní vlastnosti, komunikaci, metodologie návrhu, Servisně orientovanou architekturu - SOA Multiagentních systémů (MAS), průmyslové procesy z úrovně Distribuované inteligence – multiagentních systémů a Agentových kolon pro řízení, ovládání a optimalizaci těchto procesů, informace o MAS pro podnikové ERP systémy včetně jejich Servisně a na počítání orientované architektury (SOA a SOC) a včetně počítání typu „Cloud“, další kapitola provádí diagnostiku chybových stavů typického vsádkového procesu, modeluje vybrané chemicko-technologické a potravinářské jednotky a diagnostikuje chybové stavy. Multiagentní systémy jsou užity pro diagnostiku, řízení a ovládání chybových stavů (Exceptional Handling) vsádkových procesů, dále jsou popsány Případové studie: 1. Multiagentní systémy v diagnostice a ovládání vsádkových procesů a laboratorní filmové odparky. 2. Multiagentní systém pro diagnostiku chybových stavů a ovládání zařízení a procesů jogurtového zracího tanku. 3. Portál Oracle pro monitorování a ovládání vybraných průmyslových procesů pomocí jazyků typu XML (Modelová Případová studie pro zrací jogurtový výrobní tank společnosti MADETA a.s.). Autor : Pavel Burian, Druh sortimentu : Kniha, Webové a agentové technologie, Jazyk : Čeština, Počet stran : 284


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.