MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen Omeprazol 20 mg 14 tobolek

Léky na dutiny ústní a trávení

Omeprazol 20 mg 14 tobolek

Hodnocení: 39x
  • 3.82051

ŘÍBALOVÁ INFORMACE – INFORMACE PRO UŽIVATELE OMEPRAZOL TEVA PHARMA 20 mg Enterosolventní tvrdé tobolky (omeprazolum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte OMEPRAZOL TEVA PHARMA užívat pečlivě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.84072
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Omeprazol 20 mg 14 tobolek

Specifikace Omeprazol 20 mg 14 tobolek

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce TEVA
Nejnižší cena 63 Kč

Výdej přípravku bez lékařského předpisu je možný při příznacích refluxu (tj.pálení žáhy, kyselá regurgitace) u... ... a dál?

Produkt Omeprazol 20 mg 14 tobolek

Omeprazol 20 mg 14 tobolek - parametry

Název produktu: Omeprazol 20 mg 14 tobolek
Výrobce: TEVA
Minimální cena: 63 Kč
Maximální cena: 80 Kč
Ušetríte až: 17 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.82 bodů z 5
Počet hodnocení: 39 x
Hodnocení:
  • 3.82051
Podrobný popis:

ŘÍBALOVÁ INFORMACE – INFORMACE PRO UŽIVATELE OMEPRAZOL TEVA PHARMA 20 mg Enterosolventní tvrdé tobolky (omeprazolum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte OMEPRAZOL TEVA PHARMA užívat pečlivě podle návodu, aby vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 14 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je přípravek OMEPRAZOL TEVA PHARMA a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete OMEPRAZOL TEVA PHARMA užívat Jak se ... Výdej přípravku bez lékařského předpisu je možný při příznacích refluxu (tj.pálení žáhy, kyselá regurgitace) u dospělých. Čtěte podrobně příbalový leták. Omeprazol Teva Pharma 20mg por.cps.etd.14x20mg od výrobce TEVA za výhodnou cenu. Z internetové lékárny Dr. Mario. Omeprazol Teva Pharma 20mg 14 tobolek od Teva na GigaLékárna.cz za 63 Kč .


Přidat recenzi pro Omeprazol 20 mg 14 tobolek

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.