Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Občanská výchova 7 - Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia

Učebnice/Odborná literatura

Občanská výchova 7 - Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia

Hodnocení: 1x
  • 4

Při výuce v jedné třídě není vhodné kombinovat učebnice nové generace s učebnicemi původní řady. Občanská výchova pro 7. ročník základní školy a sekundu víceletého gymnázia obsahově a didakticky vychází z dosud vydávané sady učebnic OVRV. V nové řadě došlo k základní změně v oddělení části OV a obohacení o některé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Občanská výchova 7 - Uč..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Občanská výchova 7 - Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia koupíte i tady

Specifikace Občanská výchova 7 - Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 95 Kč

Občanská výchova pro 7. ročník základní školy a sekundu víceletého gymnázia obsahově a didakticky vychází z dosud vydávané sady učebnic OVRV. V nové řadě došlo k základní změně v oddělení části OV a o ... a dál?

Produkt Občanská výchova 7 - Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia

Občanská výchova 7 - Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia - parametry

Název produktu: Občanská výchova 7 - Učebnice pro ZŠ a víceletá gymnázia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 95 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Při výuce v jedné třídě není vhodné kombinovat učebnice nové generace s učebnicemi původní řady. Občanská výchova pro 7. ročník základní školy a sekundu víceletého gymnázia obsahově a didakticky vychází z dosud vydávané sady učebnic OVRV. V nové řadě došlo k základní změně v oddělení části OV a obohacení o některé pasáže z původní RV ( Práva a povinnosti členů rodiny, Rodina a domov, Komunikace v rodině, Skupina vrstevníků a násilí, Bezpečné sportování ). Zastaralé informace byly aktualizovány. Pořadí kapitol bylo také upraveno. Stránky učebnice jsou opět členěny na hlavní text a na vedlejší lištu. Teoretické pasáže v podobě výkladu jsou hojně doplněny úkoly, hledáním souvislostí a praktickými aktivitami . Je pamatováno i na nadanější žáky zařazením obtížnějších úkolů . Často se objevují náměty pro diskuzi . Úkoly a obrazový materiál umožňuje propojení teoretických poznatků s praktickým životem. K přehlednosti textu a rychlejší orientaci žáků slouží sady piktogramů (ikon). Důležitým prvkem v učebnici je obrazový materiál, který slouží jednak jako doprovod výkladového textu, někdy výklad dokonce nahrazuje, využívá se při motivaci k plnění úkolů, rovněž plní funkci estetickou. Novinkou jsou závěrečná shrnutí hlavních kapitol doplněná tzv. ohlédnutím , která se mohou využít při autoevaluaci. Učebnice vychází tištěná a následně v elektronické podobě jako i-učebnice Flexibooks. Součástí jsou kopírovatelné pracovní aktivity , které doplňují práci s učebnicí, lze je použít i samostatně. Navigace do jiných učebnic NF zajišťují mezipředmětové vazby do jiných oborů a zařazení průřezových témat. K učebnici náleží také příručka učitele. Obsah: - Seznamujeme se s občanskou výchovou - Život mezi lidmi Patříme k lidem Společenské a sociální skupiny Vliv rodiny Ve škole Mezi vrstevníky Komunikace Komunikace v rodině Média - Člověk a kultura Kultura Umění Krása kolem nás Víra a náboženství Nejstarší formy náboženství Slušnost pro každý den Jiný kraj - jiný mrav Kam za kulturou Přírodní a kulturní bohatství Krásy naší země Procházka po architektonických stylech Ochrana přírodního a kulturního bohatství Zachraňme Zemi Voda - základ života Třídění odpadu - Majetek v našem životě Naše potřeby Mít nebo být? Majetek a vlastnictví Řízení společnosti Stát Cesta k demokracii Volby Začlenění do veřejného života Každý chce dosáhnout úspěchu - Svět kolem nás Spolupráce mezi zeměmi Evropy Tolerance k národnostním menšinám Mezinárodní organizace a aliance Ochrana obyvatel za mimořádných událostí Skupina vrstevníků a násilí Agresoři a oběti Bezpečné sportování - Lidská práva Lidská práva v dokumentech Rovnost a nerovnost Svoboda a autorita Morálka a mravnost Všeobecná deklarace lidských práv - Shrnutí učiva Chcete zapůjčit učebnice a pracovní sešity k prostudování? Více informací zde . Ukázky: - Občanská výchova 7 (nová generace) - ukázkové stránky (10,73 MB) (učebnice pro základní školy a víceletá gymnázia) Učebnice občanské a rodinné výchovy procházejí zásadními úpravami. Ta


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.