Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Nasivin Sensitive kapky 0.01 % 5 ml

Léky

Nasivin Sensitive kapky 0.01 % 5 ml

Hodnocení: 20x
  • 4

Tento lék se v samoléčení používá při akutní rýmě , alergické rýmě a záchvatech neinfekční vasomotorické rýmy. Je určen pro novorozence, kojence a malé děti. - Příbalová informace: Návod k použití Nasivin Sensitive 0,01% Oxymetazolini hydrochloridum 0,01 % Nosní podání kapky s odměřeným dávkováním pro novorozence a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nasivin Sensitive kapky 0.01 % 5 ml koupíte i tady

Specifikace Nasivin Sensitive kapky 0.01 % 5 ml

Kategorie Léky
Výrobce MERCK
Nejnižší cena 61 Kč

Přípravek snižuje překrvení a otok sliznice, uvolňuje průchodnost horních cest dýchacích, snižuje bolestivost při zánětu středouší a kataru Eustachovy trubice. Hlavní výhodou je dlouhotrvající účinek (až 12 hodin) a složení bez konzervačních látek, díky čemu jsou šetrnější k nosní sliznici a nedráždí ji. ... a dál?

Produkt Nasivin Sensitive kapky 0.01 % 5 ml

Nasivin Sensitive kapky 0.01 % 5 ml - parametry

Název produktu: Nasivin Sensitive kapky 0.01 % 5 ml
Výrobce: MERCK
Minimální cena: 61 Kč
Maximální cena: 105 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 20 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tento lék se v samoléčení používá při akutní rýmě , alergické rýmě a záchvatech neinfekční vasomotorické rýmy. Je určen pro novorozence, kojence a malé děti. - Příbalová informace: Návod k použití Nasivin Sensitive 0,01% Oxymetazolini hydrochloridum 0,01 % Nosní podání kapky s odměřeným dávkováním pro novorozence a kojence Bez konzervačních látek Vážená pacientko, vážený paciente, Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité informace. Nasivin Sensitive 0,01% kapky s odměřeným dávkováním pro novorozence a kojence je dostupný také bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Nasivin Sensitive 0,01% kapky s odměřeným dávkováním musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vašemu dítěti co nejvíce prospěl. Ponechte si tuto příbalovou informaci. Možná, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Pokud budete potřebovat více informací, zeptejte se svého lékárníka. Pokud se příznaky zhorší a nedojde k jejich zlepšení po 3 dnech, musíte navštívit svého lékaře. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je přípravek NasivinSensitive 0,01% kapky s odměřeným dávkováním a k čemu se používá. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek NasivinSensitive 0,01% kapky s odměřeným dávkováním používat. Jak se přípravek Nasivin Sensitive 0,01% kapky s odměřeným dávkováním používá. Možné nežádoucí účinky. Jak přípravek Nasivin Sensitive 0,01% kapky s odměřeným dávkováním uchovávat. Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Charakteristika NasivinSensitive 0,01% kapky s odměřeným dávkováním je lék určený pro podání do nosu (rhinologikum) a obsahuje alfa-sympatomimetikum oxymetazolin. Oxymetazolin má vasokonstrikční vlastnosti, pomocí kterých vyvolává dekongesci (snížení překrvení) sliznic. Kromě toho byly u léčivé látky prokázány protivirové, imunomodulační, protizánětlivé a antioxidační účinky. Indikace Tento lék se v samoléčení používá při akutní rýmě (rinitida), alergické rýmě a záchvatech neinfekční vasomotorické rýmy (rhinitis vasomotorica). Dále se po poradě s lékařem používá pro posílení odtoku sekretu z vedlejších nosních dutin, při zánětu sluchové (Eustachovy) trubice a zánětu středního ucha v důsledku rýmy a pro diagnostickou dekongesci sliznic. NasivinSensitive 0,01% kapky je určen pro novorozence, kojence a malé děti. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK POUŽÍVAT Kontraindikace 2.1 Nepoužívejte přípravek Nasivin Sensitive 0,01% kapky pokud má dítě určitou formu chronické rýmy (rinitis sicca), projevující se zduřelou sliznicí spojenou s tvorbou krust , často provázenou malým krvácením po odloučení krust, pokud je dítě alergické (přecitlivělé) na oxymetazolin-hydrochlorid nebo na jakoukoli složku přípravku, po chirurgickém odstranění podvěsku mozkového přes nosní dutinu (transfen


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.