Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Nasivin 0,05% nosní sprej 10 ml

Léky na dýchání

Nasivin 0,05% nosní sprej 10 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Nasivin 0,05% Oxymetazolini hydrochloridum Nosní sprej (s odměřeným dávkováním). Pro dospělé a děti od 8 let Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nasivin 0,05% nosní sprej 10 ml koupíte i tady

Specifikace Nasivin 0,05% nosní sprej 10 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce MERCK
Nejnižší cena 64 Kč

Nosní sprej pro dospělé a děti od 8 let. Volně prodejný léčivý přípravek určený pro léčbu rýmy dospělých a dětí ve věku od 8 let Účinná látka: Oxymetazolini hydrochloridum 0,05 g ve 100 ml vodného roztoku. Dávkování: Neurčí-li lékař jinak, vstřikuje se 2-3krát denně do každé nosní dírky. Způsob užití: Sprej je vybaven mechanickým d&aac ... a dál?

Produkt Nasivin 0,05% nosní sprej 10 ml

Nasivin 0,05% nosní sprej 10 ml - parametry

Název produktu: Nasivin 0,05% nosní sprej 10 ml
Výrobce: MERCK
Minimální cena: 64 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nasivin 0,05% Oxymetazolini hydrochloridum Nosní sprej (s odměřeným dávkováním). Pro dospělé a děti od 8 let Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. - Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci 1. Co je přípravek Nasivin® 0,05% sprej a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Nasivin® 0,05% sprej používat 3. Jak se přípravek Nasivin® 0,05% sprej používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Nasivin® 0,05% sprej uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK NASIVIN A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Nasivin® 0,05% sprej je lék určený pro podání do nosu (rhinologikum) a obsahuje alfa-sympatomimetikum oxymetazolin. Oxymetazolin má vasokonstrikční vlastnosti (v místě svého účinku způsobuje stažení cév), pomocí kterých vyvolává dekongesci (snížení překrvení) sliznic. Snižuje otok sliznic, následně usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. Tento lék se používá při akutní rýmě (rinitida), alergické rýmě a záchvatech neinfekční vasomotorické rýmy (rhinitis vasomotorica). Dále se po poradě s lékařem používá pro posílení odtoku sekretu z vedlejších nosních dutin, při zánětu sluchové (Eustachovy) trubice a zánětu středního ucha v důsledku rýmy a pro diagnostickou dekongesci sliznic. Nasivin 0,05% sprej (s odměřeným dávkováním) je určen k podávání dospělým a dětem od 8 let věku. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK NASIVIN POUŽÍVAT Nepoužívejte přípravek Nasivin® 0,05% sprej - pokud máte Vy nebo dítě určitou formu chronické rýmy (rinitis sicca), projevující se zduřelou sliznicí spojenou s tvorbou krust, často provázenou malým krvácením po odloučení krust, - pokud jste Vy nebo dítě je alergičtí (přecitlivělí) na oxymetazolin hydrochlorid nebo na jakoukoli složku přípravku, - u novorozenců, kojenců a malých dětí do 8 let věku. Upozornění a opatření Před použitím přípravku Nasivin se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, zvláště v těchto případech: - jestliže máte zvýšený nitrooční tlak, zvláště zelený zákal (glaukom) s uzavřeným úhlem, - jestliže máte závažné onemocnění srdce a cév (např. ischemická choroba srdeční) a vysoký krevní tlak (hypertenze), - při současné léčbě inhibitory monoaminooxidázy a dalšími léky, které mohou zvyšovat krevní tlak, - jestliže máte nádor dřeně nadledvin (feochromocytom), - u metabolických poruch,


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.