Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Nasivin 0,05% nosní kapky pro dospělé a děti od 8 let 10 ml

Léky

Nasivin 0,05% nosní kapky pro dospělé a děti od 8 let 10 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Nasivin 0,01% Nasivin 0,025% Nasivin 0,05% Nosní kapky, roztok Oxymetazolini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nasivin 0,05% nosní kapky pro dospělé a děti od 8 let 10 ml koupíte i tady

Specifikace Nasivin 0,05% nosní kapky pro dospělé a děti od 8 let 10 ml

Kategorie Léky
Výrobce MERCK
Nejnižší cena 59 Kč

Nosní kapky pro dospělé a děti od 8 let. Volně prodejný léčivý přípravek. Účinná látka: Oxymetazolini hydrochloridum 0,05 g ve 100 ml vodného roztoku. Dávkování: Neurčí-li lékař jinak, vkápneme 1-2 kapky 2-3krát denně do každé nosní dírky. Způsob použití: K usnadnění aplikace a k zajištění přesného dávkování je Nasivin 0,05 % v ... a dál?

Produkt Nasivin 0,05% nosní kapky pro dospělé a děti od 8 let 10 ml

Nasivin 0,05% nosní kapky pro dospělé a děti od 8 let 10 ml - parametry

Název produktu: Nasivin 0,05% nosní kapky pro dospělé a děti od 8 let 10 ml
Výrobce: MERCK
Minimální cena: 59 Kč
Maximální cena: 79 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nasivin 0,01% Nasivin 0,025% Nasivin 0,05% Nosní kapky, roztok Oxymetazolini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. - Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci 1. Co je přípravek Nasivin® a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Nasivin® používat 3. Jak se přípravek Nasivin® používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Nasivin® uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK NASIVIN® A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Nasivin® je lék určený pro podání do nosu (rhinologikum) a obsahuje alfa-sympatomimetikum oxymetazolin. Oxymetazolin má vasokonstrikční vlastnosti (v místě svého účinku způsobuje stažení cév), pomocí kterých vyvolává dekongesci (snížení překrvení) sliznic. Snižuje otok sliznic, následně usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. Tento lék se používá při akutní rýmě (rinitida), alergické rýmě a záchvatech neinfekční vasomotorické rýmy (rhinitis vasomotorica). Dále se po poradě s lékařem používá pro posílení odtoku sekretu z vedlejších nosních dutin, při zánětu sluchové (Eustachovy) trubice a zánětu středního ucha v důsledku rýmy a pro diagnostickou dekongesci sliznic. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK NASIVIN® POUŽÍVAT Nepoužívejte přípravek Nasivin® - pokud máte Vy či dítě určitou formu chronické rýmy (rinitis sicca), projevující se zduřelou sliznicí spojenou s tvorbou krust, často provázenou malým krvácením po odloučení krust, - pokud jste Vy či dítě alergičtí (přecitlivělí) na oxymetazolin hydrochlorid nebo na jakoukoli složku přípravku. Upozornění a opatření Před použitím přípravku Nasivin® se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, zvláště v těchto případech: - u novorozenců s nižší tělesnou hmotností a předčasně narozených novorozenců, - jestliže máte zvýšený nitrooční tlak, zvláště zelený zákal (glaukom) s uzavřeným úhlem, - jestliže máte závažné onemocnění srdce a cév (např. ischemická choroba srdeční) a vysoký krevní tlak (hypertenze), - jestliže jste léčen/a inhibitory monoaminooxidázy a dalšími léky, které mohou zvyšovat krevní tlak, - jestliže máte nádor dřeně nadledvin (feochromocytom), - u metabolických poruch, jako je nadměrná aktivita štítné žlázy (hypertyreóza) a diabetes (cukrovka), - při zvětšení prostaty, - u porfyrie (metabolické onemocnění). Trvalé používání nosních


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.