Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen NASIVIN 0.01% nosní kapky 5 ml

Léky

NASIVIN 0.01% nosní kapky 5 ml

Hodnocení: 5x
  • 4

Nasivin® 0,01% se používá při akutní rýmě (rinitida), alergické rýmě a záchvatech neinfekční vasomotorické rýmy. Je určen novorozencům a kojencům do 1 roku. - Příbalová informace: informace pro pacienta Nasivin 0,01% Nasivin 0,025% Nasivin 0,05% Nosní kapky, roztok Oxymetazolini hydrochloridum Přečtěte si pozorně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.49118
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NASIVIN 0.01% nosní kapky 5 ml

Kategorie Léky
Výrobce MERCK
Nejnižší cena 53 Kč

Nasivin 0,01% nosní kapky snižují překrvení nosní sliznice, tím usnadňují dýchání nosem a zlepšují uvolňování hlenů. Přípravek Nasivin 0,01% zmírňuje příznaky akutní rýmy a alergické rýmy. Používá se i při záchvatech neinfekční vasomotorické rýmy. Nasivin 0,01% je určen novorozencům a kojencům do 1 roku. Jak se přípravek Nasivin 0,01% nosní kapky používá: Novorozencům do 4 týdnů se podává 1 kapka roztoku do každé nosní dírky 2-3x denně. Od 5. týdne do 1 roku se aplikují 1-2 kapky do každé nosní dírky 2-3x denně. » ... a dál?

Produkt NASIVIN 0.01% nosní kapky 5 ml

NASIVIN 0.01% nosní kapky 5 ml - parametry

Název produktu: NASIVIN 0.01% nosní kapky 5 ml
Výrobce: MERCK
Minimální cena: 53 Kč
Maximální cena: 77 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nasivin® 0,01% se používá při akutní rýmě (rinitida), alergické rýmě a záchvatech neinfekční vasomotorické rýmy. Je určen novorozencům a kojencům do 1 roku. - Příbalová informace: informace pro pacienta Nasivin 0,01% Nasivin 0,025% Nasivin 0,05% Nosní kapky, roztok Oxymetazolini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. - Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci 1. Co je přípravek Nasivin® a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Nasivin® používat 3. Jak se přípravek Nasivin® používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Nasivin® uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK NASIVIN® A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Nasivin® je lék určený pro podání do nosu (rhinologikum) a obsahuje alfa-sympatomimetikum oxymetazolin. Oxymetazolin má vasokonstrikční vlastnosti (v místě svého účinku způsobuje stažení cév), pomocí kterých vyvolává dekongesci (snížení překrvení) sliznic. Snižuje otok sliznic, následně usnadňuje dýchání nosem a zlepšuje uvolnění hlenů. Tento lék se používá při akutní rýmě (rinitida), alergické rýmě a záchvatech neinfekční vasomotorické rýmy (rhinitis vasomotorica). Dále se po poradě s lékařem používá pro posílení odtoku sekretu z vedlejších nosních dutin, při zánětu sluchové (Eustachovy) trubice a zánětu středního ucha v důsledku rýmy a pro diagnostickou dekongesci sliznic. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK NASIVIN® POUŽÍVAT Nepoužívejte přípravek Nasivin® - pokud máte Vy či dítě určitou formu chronické rýmy (rinitis sicca), projevující se zduřelou sliznicí spojenou s tvorbou krust, často provázenou malým krvácením po odloučení krust, - pokud jste Vy či dítě alergičtí (přecitlivělí) na oxymetazolin hydrochlorid nebo na jakoukoli složku přípravku. Upozornění a opatření Před použitím přípravku Nasivin® se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, zvláště v těchto případech: - u novorozenců s nižší tělesnou hmotností a předčasně narozených novorozenců, - jestliže máte zvýšený nitrooční tlak, zvláště zelený zákal (glaukom) s uzavřeným úhlem, - jestliže máte závažné onemocnění srdce a cév (např. ischemická choroba srdeční) a vysoký krevní tlak (hypertenze), - jestliže jste léčen/a inhibitory monoaminooxidázy a dalšími léky, které mohou zvyšovat krevní tlak, - jestliže máte nádor dřeně nadledvin (feoch


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.