Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Molnár Josef: Matematika pro SOŠ - Planimetrie

Učebnice/Odborná literatura

Molnár Josef: Matematika pro SOŠ - Planimetrie

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice pokrývá běžnou látku planimetrie, která se učí na střední škole. Po zopakování a připomenutí základních geometrických pojmů a poznatků ze základní školy v úvodní kapitole Základní geometrické pojmy následují kapitoly Mnohoúhelníky a kružnice, Konstrukční úlohy, Geometrická zobrazení, Úlohy k opakování, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Molnár Josef: Matematika pro SOŠ - Planimetrie koupíte i tady

Specifikace Molnár Josef: Matematika pro SOŠ - Planimetrie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 120 Kč

Novou řadu tematických učebnic pro SOŠ připravuje kolektiv zkušených autorů a pedagogů. Při tvorbě autoři vycházejí z RVP pro SOŠ a jejich obsahové zpracování proto vede k utváření a rozvíjení kompete ... a dál?

Produkt Molnár Josef: Matematika pro SOŠ - Planimetrie

Molnár Josef: Matematika pro SOŠ - Planimetrie - parametry

Název produktu: Molnár Josef: Matematika pro SOŠ - Planimetrie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 152 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice pokrývá běžnou látku planimetrie, která se učí na střední škole. Po zopakování a připomenutí základních geometrických pojmů a poznatků ze základní školy v úvodní kapitole Základní geometrické pojmy následují kapitoly Mnohoúhelníky a kružnice, Konstrukční úlohy, Geometrická zobrazení, Úlohy k opakování, Rozšiřující učivo. Při výkladu nového učiva je kladen důraz na to, aby žáci porozuměli i jeho aplikacím v každodenním životě. Je zařazen dostatek motivujících příkladů, bohatý obrazový materiál a množství úloh k procvičení probraných poznatků. Učebnice vyniká jasnou logickou výstavbou učiva, která je ještě umocněna přehledným členěním a výrazným barevným zpracováním textu. Matematika pro SOŠ - Planimetrie - Josef Molnár. Učebnice matematiky pro SOŠ Novou řadu tematických učebnic pro SOŠ připravuje kolektiv zkušených autorů a pedagogů. Při tvorbě autoři vycházejí z RVP pro SOŠ a jejich obsahové zpracování proto vede k utváření a rozvíjení kompetencí požadovaných v tomto programu. Matematika pro SOŠ - Planimetrie - Josef Molnár od nakladatelství PROMETHEUS,spol. s r.o. v kategorii Matematika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Matematika pro SOŠ - Planimetrie. Učebnice má jasnou a dobře propracovanou logickou vazbu: ta je zvýrazněna přehledným členěním a barvou. Každý tematický celek začíná motivačním příkladem, vysvětlením nové látky a ve cvičeních je uveden dostatek úloh k procvičení.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.