Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Mojmír Kasalický: Tubulizace žaludku

Učebnice/Odborná literatura

Mojmír Kasalický: Tubulizace žaludku

Hodnocení: 1x
  • 4

Tubulizace žaludku - Kasalický Mojmír Obezita je v dnešní době nejčastější multifaktoriálně podmíněnou metabolickou chorobou. U neúspěšně konzervativně léčených těžce obézních nemocných s velkou incidencí relapsů nadváhy má v dnešní době bariatrická chirurgie, tj. chirurgie zabývající se léčbou obezity, své pevné a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Tubulizace žaludku
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mojmír Kasalický: Tubulizace žaludku koupíte i tady

Specifikace Mojmír Kasalický: Tubulizace žaludku

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 109 Kč

Obezita je v dnešní době nejčastější multifaktoriálně podmíněnou metabolickou chorobou. U neúspěšně konzervativně léčených těžce obézních nemocných s velkou incidencí relapsů nadváhy má v dnešní době bariatrická chirurgie, tj. chirurgie zabývající se léčbou obezity, své pevné a nenahraditelné místo. V první části této publikace jsou stručně uvedeny jednak možnosti konzervativní léčby morbidní obezity, jednak současné metody bariatrické chirurgické. Hlavním tématem publikace je metoda laparoskopické tubulizace » ... a dál?

Produkt Mojmír Kasalický: Tubulizace žaludku

Mojmír Kasalický: Tubulizace žaludku - parametry

Název produktu: Mojmír Kasalický: Tubulizace žaludku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tubulizace žaludku - Kasalický Mojmír Obezita je v dnešní době nejčastější multifaktoriálně podmíněnou metabolickou chorobou. U neúspěšně konzervativně léčených těžce obézních nemocných s velkou incidencí relapsů nadváhy má v dnešní době bariatrická chirurgie, tj. chirurgie zabývající se léčbou obezity, své pevné a nenahraditelné místo. V první části této publikace jsou stručně uvedeny jednak možnosti konzervativní léčby morbidní obezity, jednak současné metody bariatrické chirurgické. Hlavním tématem publikace je metoda laparoskopické tubulizace žaludku – Sleeve Gastrectomy. Metoda je podrobně popsána a vysvětlena. Podrobný operační postup je doplněn schématy a barevnými fotografiemi.V publikaci jsou přehledně uvedena stravovací doporučení časně po operaci, ale i v následném období. Kniha je určena především specialistům věnujícím se komplexní léčbě morbidní obezity, ale i praktickým lékařům a ostatním, kteří mají zájem seznámit se s moderní chirurgickou léčbou obezity. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od Triton naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Autor : Mojmír Kasalický, Druh sortimentu : Kniha, Tubulizace žaludku, Jazyk : Čeština, Počet stran : 96 Autor: Mojmír KasalickýRok vydání­: 2007ISBN: 80-7254-957-XPočet stran: 96Rozměry: 210,0 x 148,0 x 8,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.