Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Michal Čihař: Numbers hezky česky

Učebnice/Odborná literatura

Michal Čihař: Numbers hezky česky

Hodnocení: 1x
  • 4

Numbers hezky česky – verze pro Mac - Michal Čihař. Numbers hezky česky je kniha popisující práci s aplikací Numbers, což je tabulkový kalkulátor od firmy Apple (který je na novějších zařízeních firmy Apple k dispozici zdarma). Kniha je kompletně a původně v češtině, popisuje českou verzi uživatelského rozhraní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88269
skladem

Jaké má kniha
Numbers hezky česky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Michal Čihař: Numbers hezky česky koupíte i tady

Specifikace Michal Čihař: Numbers hezky česky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 229 Kč

Numbers hezky česky je kniha popisující práci s aplikací Numbers, což je tabulkový kalkulátor od firmy Apple (který je na novějších zařízeních firmy Apple k dispozici zdarma). Kniha je kompletně a původně v češtině, popisuje českou verzi uživatelského rozhraní Numbers pro Mac (verze od konce roku 2013) a tam, kde je to relevantní, uvádí postupy s přihlédnutím k případným specifikám českého prostředí. Publikace poskytuje detailní návod pro v podstatě veškeré funkce a vlastnosti, které jsou v Numbers k » ... a dál?

Produkt Michal Čihař: Numbers hezky česky

Michal Čihař: Numbers hezky česky - parametry

Název produktu: Michal Čihař: Numbers hezky česky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 309 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Numbers hezky česky – verze pro Mac - Michal Čihař. Numbers hezky česky je kniha popisující práci s aplikací Numbers, což je tabulkový kalkulátor od firmy Apple (který je na novějších zařízeních firmy Apple k dispozici zdarma). Kniha je kompletně a původně v češtině, popisuje českou verzi uživatelského rozhraní Numbers pro Mac (verze od konce roku 2013) a tam, kde je to relevantní, uvádí postupy s přihlédnutím k případným specifikám českého prostředí. Publikace poskytuje detailní návod pro v podstatě veškeré funkce a vlastnosti, které jsou v Numbers k dispozici. Obsahuje obecný popis Numbers a jejich fungování, ale také na konkrétních příkladech ukazuje postupy, jak se dostat k požadovanému výsledku. Kromě popisu vlastností a specifikace konkrétních kroků u jednotlivých funkcí také u dané problematiky nabízí tipy pro zlepšení či zjednodušení práce s aplikací a také upozorňuje na skutečnosti, které nemusí být na první pohled úplně patrné. Kniha pamatuje i na fakt, že značná část současných uživatelů Macu, případně produktů Apple obecně, přechází z konkurenčního kancelářského balíku. Pokud se tedy některé funkčnosti významně liší, upozorňuje i na rozdíly oproti aplikaci Excel. Numbers hezky česky – verze pro Mac - Michal Čihař od nakladatelství Powerprint v kategorii | | Apple a Mac za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.