Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Matematika - Úvodní opakování

Knihy

Matematika - Úvodní opakování

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Obsah Na vysvětlenou Úvod 1 Číslo a číslice 2 Množiny 3 Přirozená čísla 4 Desetinná čísla 5 Číselné výrazy 6 Rovnice 7 Slovní úlohy 8 Bod, přímka, polopřímka, úsečka 9 Úhel 10 Dvojice přímek 11 Dvojice úhlů 12 Kružnice, kruh 13 Trojúhelník, čtyřúhelník 14 Přímky a roviny v prostoru 15 Tělesa 16 Souhrnná cvičení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika - Úvodní opa..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Matematika - Úvodní opakování koupíte i tady

Specifikace Matematika - Úvodní opakování

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 89 Kč

První sešit z monotermaticky pojaté řady učebnic matematiky pro nižší ročníky víceletých gymnázii a pro výběrové třídy základních škol. Publikaci lze využít k přípravě žáků k přijímacím zkouškám na ví ... a dál?

Produkt Matematika - Úvodní opakování

Matematika - Úvodní opakování - parametry

Název produktu: Matematika - Úvodní opakování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 108 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Obsah Na vysvětlenou Úvod 1 Číslo a číslice 2 Množiny 3 Přirozená čísla 4 Desetinná čísla 5 Číselné výrazy 6 Rovnice 7 Slovní úlohy 8 Bod, přímka, polopřímka, úsečka 9 Úhel 10 Dvojice přímek 11 Dvojice úhlů 12 Kružnice, kruh 13 Trojúhelník, čtyřúhelník 14 Přímky a roviny v prostoru 15 Tělesa 16 Souhrnná cvičení Výsledky průběžných úkolů Výsledky cvičení Výsledky souhrnných cvičení První sešit z nové monotematicky pojaté řady učebnic matematiky pro nižší ročníky víceletých gymnázií a pro výběrové třídy základních škol. Publikaci lze využít i k přípravě žáků k přijímacím zkouškám na víceletá gymnázia. Schválilo MŠMT ČR čj. 15476/2003-22 dne 17. 3. 2003 k zařazení do seznamu učebnic pro základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií jako součást ucelené řady učebnic pro vyučovací předmět matematika s dobou platnosti šest let. První sešit z monotermaticky pojaté řady učebnic matematiky pro nižší ročníky víceletých gymnázii a pro výběrové třídy základních škol. Publikaci lze využít k přípravě žáků k přijímacím zkouškám na víceletá gymnázia.Podtitul: Úvodní opakováníAutor: Jiří HermanVazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7196-080-5Počet stran: 160Rozměry: 236,0 x 169,0 x 10,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.