Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Matematika pro gymnázia

Knihy

Matematika pro gymnázia

Hodnocení: 16x
  • 4

PROMETHEUS Matematika pro gymnázia Rovnice a nerovnice je jeden z mnoha dílů této řady učebnic. Ze stránek se dozvíte, jak již z názvu vyplývá, celou řadu praktických i teoretických poznatků právě o rovnicích a nerovnicích. Publikace: Matematika pro gymnázia - Rovnice a nerovnice - J.Charvát a kol.. Další z řady ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika pro gymnázia
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Matematika pro gymnázia koupíte i tady

Specifikace Matematika pro gymnázia

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 100 Kč

Další z řady monotematických učebnic matematiky pro gymnázia. Lze ji využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací matematiky. Text je potřebným způsobem diferencován a učiteli umožňuje vybrat uči ... a dál?

Produkt Matematika pro gymnázia

Matematika pro gymnázia - parametry

Název produktu: Matematika pro gymnázia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 100 Kč
Maximální cena: 130 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 16 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PROMETHEUS Matematika pro gymnázia Rovnice a nerovnice je jeden z mnoha dílů této řady učebnic. Ze stránek se dozvíte, jak již z názvu vyplývá, celou řadu praktických i teoretických poznatků právě o rovnicích a nerovnicích.

Publikace: Matematika pro gymnázia - Rovnice a nerovnice - J.Charvát a kol.. Další z řady monotematických učebnic matematiky pro gymnázia. Lze ji využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací matematiky. Text je potřebným způsobem diferencován a učiteli umožňuje vybrat učivo podle počtu hodin přidělených matematice. Učebnice lze použít nejen na gymnáziích, ale také na středních odborných školách. Monotematická řada učebnic matematiky byla připravena ve spolupráci s odbornou skupinou pro gymnázia Jednoty českých matematiků a fyziků. Znak JČMF, který všechny tyto učebnice nesou, je známkou jejich vysoké odborné a metodické úrovně. Publikace: Matematika pro gymnázia - Rovnice a nerovnice - J.Charvát a kol.. Monotematická řada učebnic matematiky pro gymnázia. Řešení rovnic a nerovnic je základní a nezbytnou matematickou dovedností. Tato učebnice je věnována především lineárním a kvadratickým rovnicím a nerovnicím s jednou i více neznámými a jejich soustavám.V učebnici jsou rovněž vyloženy postupy při řešení některých dalších rovnic a nerovnic, které lze na lineární kvadratické rovnice a nerovnice převést. velké množství příkladů. Obecné úvahy jsou vždy motivovány a ilustrovány řešenými příklady.Každý článek je navíc zakončen mnoha neřešenými úlohami. Výsledky neřešených úloh jsou uvedeny na konci učebnice. Matematika pro gym.Rovnic.nv. - PROMETHEUS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 224 str. - ISBN: 978-80-7196-362- Autor knihy Jura Charvát, Vydavatelstvo PROMETHEUS Jura CharvátPROMETHEUSKniha, čeština, 224 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.