Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Masarykova univerzita Autorizace elektronických transakcí a autorizace dat i uživatelů - Václav Matyáš, Jan Krhovják a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Masarykova univerzita Autorizace elektronických transakcí a autorizace dat i uživatelů - Václav Matyáš, Jan Krhovják a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha ojedinělá v pojetí i ve způsobu zpracování. Mimořádně pokrývá kompletně základní problematiku metod a technologií používaných při autentizaci a autorizaci elektronických platebních transakcích. Jednotlivé kapitoly nabízí široký záběr - od výkladu základních pojmů a koncepcí, až po některá pokročilá témata ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90521

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Masarykova univerzita Autorizace elektronických transakcí a autorizace dat i uživatelů - Václav Matyáš, Jan Krhovják a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 209 Kč

Kniha ojedinělá v pojetí i ve způsobu zpracování. Mimořádně pokrývá kompletně základní problematiku metod a technologií používaných při autentizaci a autorizaci elektronických platebních transakcích. Jednotlivé kapitoly nabízí široký záběr - od výkladu základních pojmů a koncepcí, až po některá pokročilá témata řešení autentizace a autorizace. Snahou autorů je, aby publikace dokázala nabídnout zajímavé informace pro všechny kategorie čtenářů - aby pomohla s orientací těm, kteří se s danou tématikou potkávají » ... a dál?

Produkt Masarykova univerzita Autorizace elektronických transakcí a autorizace dat i uživatelů - Václav Matyáš, Jan Krhovják a kol.

Masarykova univerzita Autorizace elektronických transakcí a autorizace dat i uživatelů - Václav Matyáš, Jan Krhovják a kol. - parametry

Název produktu: Masarykova univerzita Autorizace elektronických transakcí a autorizace dat i uživatelů - Václav Matyáš, Jan Krhovják a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha ojedinělá v pojetí i ve způsobu zpracování. Mimořádně pokrývá kompletně základní problematiku metod a technologií používaných při autentizaci a autorizaci elektronických platebních transakcích. Jednotlivé kapitoly nabízí široký záběr - od výkladu základních pojmů a koncepcí, až po některá pokročilá témata řešení autentizace a autorizace. Snahou autorů je, aby publikace dokázala nabídnout zajímavé informace pro všechny kategorie čtenářů - aby pomohla s orientací těm, kteří se s danou tématikou potkávají poprvé, stejně jako zkušeným profesionálům, kterým pomůže rozšířit si jejich obzor. V první části obsahuje úvod do problematiky, výklad klíčových pojmů, souvislostí atd. Druhá část je zaměřena na trendy vývoje jednotlivých autentizačních metod a jejich známé bezpečnostní nedostatky; třetí část se věnuje současným (běžně používaným) řešením autorizace finančních transakcí. Závěrečná část diskutuje možnosti zvýšení bezpečnosti autentizačních i autorizačních postupů. Autorizace elektronických

transakcí a autorizace dat i uživatelů - Václav Matyáš, Jan Krhovják a kol. od authora Václav Matyáš, Jan Krhovják a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.