Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martin Macháček: Fyzika 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Učebnice/Odborná literatura

Martin Macháček: Fyzika 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Učebnice je součástí řady učebnic F6 až F9 pro základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií. Učebnice této řady vedou žáky v souladu s novým školským zákonem i s Rámcovým vzdělávacím programem k tomu, aby se učili tvořivě myslet a řešit přiměřené problémy, aby dobře porozuměli přírodním zákonitostem a aby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.13484

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Macháček: Fyzika 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia koupíte i tady

Specifikace Martin Macháček: Fyzika 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Učebnice v souladu s novým školským zákonem i s RVP učí žáky tvořivě myslet a řešit přiměřené problémy, aby dobře porozuměli přírodním zákonitostem a aby viděli, kde všude se tyto zákonitosti projevují. Obsahuje dvě úrovně výkladu. ... a dál?

Produkt Martin Macháček: Fyzika 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Martin Macháček: Fyzika 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia - parametry

Název produktu: Martin Macháček: Fyzika 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 152 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Učebnice je součástí řady učebnic F6 až F9 pro základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií. Učebnice této řady vedou žáky v souladu s novým školským zákonem i s Rámcovým vzdělávacím programem k tomu, aby se učili tvořivě myslet a řešit přiměřené problémy, aby dobře porozuměli přírodním zákonitostem a aby viděli, kde všude se tyto zákonitosti projevují. Učebnice obsahují dvě úrovně výkladu. Základní úroveň obsahuje učivo požadované RVP v hloubce přiměřené průměrným žákům. Rozšiřující úroveň je vhodná pro primu až kvartu víceletých gymnázií a pro třídy s rozšířenou výukou přírodovědných předmětů; umožňuje také individuální práci se studijně orientovanými žáky. Způsob výkladu učiva výrazně zvyšuje zájem žáků o fyziku. Jazyk učebnic je žákům dobře srozumitelný, učivo je vykládáno na příkladech a jevech běžného denního života v přírodě, technice, sportu apod. Učebnice obsahují řadu opakovacích otázek před výkladem i po něm, a také opakovací kapitoly se stručným shrnutím probraného učiva a slovníčkem nových pojmů. Každá učebnice obsahuje velké množství standardních i problémových úloh, řadu řešených příkladů a náměty na laboratorní práce. Nedílnou součástí je mnoho názorných ilustrací, pokusů a praktických příkladů využití fyzikálních jevů. Jednotná grafická struktura učebnic usnadňuje žákům orientaci, rozšiřující učivo je graficky odděleno. Učebnice jsou doplněny Pracovními sešity a Tematickými prověrkami, které zefektivní a oživí práci ve škole, usnadní diferenciaci žáků a umožní individuální zadávání úloh. Schválilo MŠMT ČR č.j. 17956/2000-22 dne 20. 4. 2000 k zařazení do seznamu učebnic pro základní školy a víceletá gymnázia jako součást ucelené řady učebnic pro vyučovací předmět fyzika s dobou platnosti šest let. Fyzika 9 pro ZŠ a víc.gym. - PROMETHEUS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 160 str. - ISBN: 80-7196-191-4 - Kni M. MacháčekOdesíláme 03.10.2012PROMETHEUSKniha, čeština, 160 stran Autor knihy M. Macháček, Vydavatelstvo PROMETHEUS


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.