Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martin Macháček: Fyzika 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Učebnice/Odborná literatura

Martin Macháček: Fyzika 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Učebnice je součástí řady učebnic F6 až F9 pro základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií. Učebnice této řady vedou žáky v souladu s novým školským zákonem i s Rámcovým vzdělávacím programem k tomu, aby se učili tvořivě myslet a řešit přiměřené problémy, aby dobře porozuměli přírodním zákonitostem a aby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.11143
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Macháček: Fyzika 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia koupíte i tady

Specifikace Martin Macháček: Fyzika 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 85 Kč

Kniha – autor M. Macháček, 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Učebnice v souladu s novým školským zákonem i s RVP učí žáky tvořivě myslet a řešit přiměřené problémy, aby dobře porozuměli přírodním zákonitostem a aby viděli, kde všude se tyto zákonitosti projevují. Obsahuje dvě úrovně výkladu. Základní úroveň obsahuje učivo požadované RVP v hloubce přiměřené průměrným žákům. Rozšiřující úroveň je vhodná pro kvartu víceletých gymnázií a pro třídy s rozšířenou výukou přírodovědných předmětů. Učivo je » ... a dál?

Produkt Martin Macháček: Fyzika 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Martin Macháček: Fyzika 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia - parametry

Název produktu: Martin Macháček: Fyzika 9 pro ZŠ a víceletá gymnázia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 85 Kč
Maximální cena: 166 Kč
Ušetríte až: 81 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Učebnice je součástí řady učebnic F6 až F9 pro základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií. Učebnice této řady vedou žáky v souladu s novým školským zákonem i s Rámcovým vzdělávacím programem k tomu, aby se učili tvořivě myslet a řešit přiměřené problémy, aby dobře porozuměli přírodním zákonitostem a aby viděli, kde všude se tyto zákonitosti projevují. Učebnice obsahují dvě úrovně výkladu. Základní úroveň obsahuje učivo požadované RVP v hloubce přiměřené průměrným žákům. Rozšiřující úroveň je vhodná pro primu až kvartu víceletých gymnázií a pro třídy s rozšířenou výukou přírodovědných předmětů; umožňuje také individuální práci se studijně orientovanými žáky. Způsob výkladu učiva výrazně zvyšuje zájem žáků o fyziku. Jazyk učebnic je žákům dobře srozumitelný, učivo je vykládáno na příkladech a jevech běžného denního života v přírodě, technice, sportu apod. Učebnice obsahují řadu opakovacích otázek před výkladem i po něm, a také opakovací kapitoly se stručným shrnutím probraného učiva a slovníčkem nových pojmů. Každá učebnice obsahuje velké množství standardních i problémových úloh, řadu řešených příkladů a náměty na laboratorní práce. Nedílnou součástí je mnoho názorných ilustrací, pokusů a praktických příkladů využití fyzikálních jevů. Jednotná grafická struktura učebnic usnadňuje žákům orientaci, rozšiřující učivo je graficky odděleno. Učebnice jsou doplněny Pracovními sešity a Tematickými prověrkami, které zefektivní a oživí práci ve škole, usnadní diferenciaci žáků a umožní individuální zadávání úloh. Schválilo MŠMT ČR č.j. 17956/2000-22 dne 20. 4. 2000 k zařazení do seznamu učebnic pro základní školy a víceletá gymnázia jako součást ucelené řady učebnic pro vyučovací předmět fyzika s dobou platnosti šest let. Fyzika 9 pro ZŠ a víc.gym. - PROMETHEUS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 160 str. - ISBN: 80-7196-191-4 - Kni M. MacháčekOdesíláme 03.10.2012PROMETHEUSKniha, čeština, 160 stran Autor knihy M. Macháček, Vydavatelstvo PROMETHEUS


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.