MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martin Macháček: Fyzika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Učebnice/Odborná literatura

Martin Macháček: Fyzika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788071961864

Publikace: Fyzika 6 pro základní školy a víceletá gymnázia - Martin Macháček. Učebnice v souladu s novým školským zákonem i s RVP učí žáky tvořivě myslet a řešit přiměřené problémy, aby dobře porozuměli přírodním zákonitostem a aby viděli, kde všude se tyto zákonitosti projevují. Obsahuje dvě úrovně výkladu. Základní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.62486
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Martin Macháček: Fyzika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Specifikace Martin Macháček: Fyzika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 169 Kč

Kniha – autor M. Macháček, 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Učebnice v souladu s novým školským zákonem i s RVP učí žáky tvořivě myslet a řešit přiměřené problémy, aby dobře porozuměli přírodním zákonitostem a aby viděli, kde všude se tyto zákonitosti projevují. Obsahuje dvě úrovně výkladu. Základní úroveň obsahuje učivo požadované RVP v hloubce přiměřené průměrným žákům. Rozšiřující úroveň je vhodná pro primu víceletých gymnázií a pro třídy s rozšířenou výukou přírodovědných předmětů. Učivo je » ... a dál?

Produkt Martin Macháček: Fyzika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Martin Macháček: Fyzika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia - parametry

Název produktu: Martin Macháček: Fyzika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 9 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Fyzika 6 pro základní školy a víceletá gymnázia - Martin Macháček. Učebnice v souladu s novým školským zákonem i s RVP učí žáky tvořivě myslet a řešit přiměřené problémy, aby dobře porozuměli přírodním zákonitostem a aby viděli, kde všude se tyto zákonitosti projevují. Obsahuje dvě úrovně výkladu. Základní úroveň obsahuje učivo požadované RVP v hloubce přiměřené průměrným žákům. Rozšiřující úroveň je vhodná pro primu víceletých gymnázií a pro třídy s rozšířenou výukou přírodovědných předmětů. Učivo je vykládáno na příkladech a jevech běžného denního života v přírodě, technice, sportu apod. V závěru učebnice je uveden přehled kompetencí, k jejichž utváření a rozvíjení používání této učebnice přispívá a očekávané výstupy, kterých mohou žáci ve výuce fyziky pomocí této učebnice dosáhnout. Publikace: Fyzika 6 pro základní školy a víceletá gymnázia - Martin Macháček. Přepracovaná řada učebnic vychází z nového standardu základního vzdělání.Obsahu- je dvě úrovně výkladu. V základní úrovni je učivo odpovídající poľadovanému standardu přiměřené průměrným ľákům při týdenní dotaci jedna nebo dvě hodiny. Roząiřující úroveň je vhodná pro studijně zaměřené ľáky a pro niľąí ročníky více letých gymnázií.Pro kaľdý ročník je učebnice doplněna pracovním seąitem. Fyzika 6 pro ZŚ a víc.gym. - PROMETHEUS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 160 str. - ISBN: 80-7196-186-8 - Kni Autor knihy M. Macháček, Vydavatelstvo PROMETHEUS M. MacháčekPROMETHEUSKniha, čeština, 160 stran


Přidat recenzi pro Martin Macháček: Fyzika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.