Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Martin Macháček: Fyzika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Učebnice/Odborná literatura

Martin Macháček: Fyzika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Fyzika 6 pro základní školy a víceletá gymnázia - Martin Macháček. Učebnice v souladu s novým školským zákonem i s RVP učí žáky tvořivě myslet a řešit přiměřené problémy, aby dobře porozuměli přírodním zákonitostem a aby viděli, kde všude se tyto zákonitosti projevují. Obsahuje dvě úrovně výkladu. Základní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Martin Macháček: Fyzika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia koupíte i tady

Specifikace Martin Macháček: Fyzika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Učebnice v souladu s novým školským zákonem i s RVP učí žáky tvořivě myslet a řešit přiměřené problémy, aby dobře porozuměli přírodním zákonitostem a aby viděli, kde všude se tyto zákonitosti projevuj ... a dál?

Produkt Martin Macháček: Fyzika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia

Martin Macháček: Fyzika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia - parametry

Název produktu: Martin Macháček: Fyzika 6 pro ZŠ a víceletá gymnázia
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 162 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Fyzika 6 pro základní školy a víceletá gymnázia - Martin Macháček. Učebnice v souladu s novým školským zákonem i s RVP učí žáky tvořivě myslet a řešit přiměřené problémy, aby dobře porozuměli přírodním zákonitostem a aby viděli, kde všude se tyto zákonitosti projevují. Obsahuje dvě úrovně výkladu. Základní úroveň obsahuje učivo požadované RVP v hloubce přiměřené průměrným žákům. Rozšiřující úroveň je vhodná pro primu víceletých gymnázií a pro třídy s rozšířenou výukou přírodovědných předmětů. Učivo je vykládáno na příkladech a jevech běžného denního života v přírodě, technice, sportu apod. V závěru učebnice je uveden přehled kompetencí, k jejichž utváření a rozvíjení používání této učebnice přispívá a očekávané výstupy, kterých mohou žáci ve výuce fyziky pomocí této učebnice dosáhnout. Publikace: Fyzika 6 pro základní školy a víceletá gymnázia - Martin Macháček. Přepracovaná řada učebnic vychází z nového standardu základního vzdělání.Obsahu- je dvě úrovně výkladu. V základní úrovni je učivo odpovídající poľadovanému standardu přiměřené průměrným ľákům při týdenní dotaci jedna nebo dvě hodiny. Roząiřující úroveň je vhodná pro studijně zaměřené ľáky a pro niľąí ročníky více letých gymnázií.Pro kaľdý ročník je učebnice doplněna pracovním seąitem. Fyzika 6 pro ZŚ a víc.gym. - PROMETHEUS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 160 str. - ISBN: 80-7196-186-8 - Kni Autor knihy M. Macháček, Vydavatelstvo PROMETHEUS M. MacháčekPROMETHEUSKniha, čeština, 160 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.