MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Martin Harák: Autobusy Karosa 700

Knihy naučná literatura

Martin Harák: Autobusy Karosa 700

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024752211

Publikace: Autobusy Karosa 700 - Historie, vývoj, technika, modifikace - Martin Harák. Fundovaný pohled do "dějin" tohoto autobusu přináší mnohé překvapivé informace: Karosy jezdily i na plyn, sloužily jako pojízdný hotel, existovala speciální verze na přepravu vězňů, na podvozcích Karosa se stavěly i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86364
skladem

Jaké má kniha
Autobusy Karosa 700
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Martin Harák: Autobusy Karosa 700

Martin Harák: Autobusy Karosa 700 v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
  • 4

Na základě 1 hodnocení

80 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Martin Harák: Autobusy Karosa 700

  • všechny dostupné archivní informace

  • o ničem nevím

Specifikace Martin Harák: Autobusy Karosa 700

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 216 Kč

Hranaté autobusy Karosa řady 700, které začaly začátkem osmdesátých let nahrazovat starší vozidla typů Škoda 706 RTO či Karosa Š 11, mají v historii české, ale i slovenské veřejné dopravy nezastupitelné místo. Na autobusových nádraží jich stály desítky. S autobusy veřejné dopravy, ale i dalšími aplikacemi tohoto vozidla vás seznámí tato publikace. ... a dál?

Produkt Martin Harák: Autobusy Karosa 700

Martin Harák: Autobusy Karosa 700 - parametry

Název produktu: Martin Harák: Autobusy Karosa 700
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 216 Kč
Maximální cena: 303 Kč
Ušetríte až: 87 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Autobusy Karosa 700 - Historie, vývoj, technika, modifikace - Martin Harák. Fundovaný pohled do "dějin" tohoto autobusu přináší mnohé překvapivé informace: Karosy jezdily i na plyn, sloužily jako pojízdný hotel, existovala speciální verze na přepravu vězňů, na podvozcích Karosa se stavěly i moderní luxusní autobusy. V knize ale najdete především přehledně uspořádaná technická data, ukázky výkresové dokumentace, informace o vývoji, výrobě i exportu (tyto české autobusy se dostaly třeba na Tchaj-wan), informace o konstruktérech a mnoho dalších zajímavostí - zejména ale stovky mnohdy unikátních dobových fotografií a obrázků. Publikace: Autobusy Karosa 700 - Historie, vývoj, technika, modifikace - Martin Harák. Osmdesátá léta 20. století v Československu: po dálnici uhání z Prahy do Brna a Bratislavy rychlostí lehce přes 100 km/h hranatý autobus Karosa, vyrobený ve Vysokém Mýtě. Zadní řada sedadel je tradičně obsazená hlučnou mládeží, někdo se snaží otevřít malé odsunovací okénko, aby se dovnitř dostalo trochu vzduchu. Na každém českém i slovenském autobusovém nádraží jich stály desítky, jezdily i ve veřejné dopravě v každém větším městě. Karosy dlouhé roky vládly československým silnicím a odvedly na nich obrovský kus práce. Autobusy Karosa 700 - Martin Harák Hranaté autobusy Karosa řady 700, které začaly začátkem osmdesátých let nahrazovat starší vozidla typů Škoda 706 RTO či Karosa Š 11, mají v historii české, ale i slovenské veřejné dopravy nezastupitelné místo. Na autobusových nádraží jich stály desítky. S autobusy veřejné dopravy, ale i dalšími aplikacemi tohoto vozidla vás seznámí tato publikace. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Hobby | Auto, moto | Automobily | Veteráni od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Recenze Martin Harák: Autobusy Karosa 700

René Bednář z Opavy, 20. listopadu 2014


PRO:   všechny dostupné archivní informace
PROTI:   o ničem nevím

doporučuji všem zájemcům o dopravní prostředky
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Martin Harák: Autobusy Karosa 700

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.