Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen Magnesium lactate 500 mg 50 Tablet

Léky na dutiny ústní a trávení

Magnesium lactate 500 mg 50 Tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Magnesium lactate Biomedica 500 mg tablety magnesii lactas dihydricus   Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83214
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Magnesium lactate 500 mg 50 Tablet koupíte i tady

Specifikace Magnesium lactate 500 mg 50 Tablet

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce BIOMEDICA
Nejnižší cena 49 Kč

Přípravek Magnesium lactate Biomedica obsahuje hořčík, který patří k nejdůležitějším prvkům v lidském těle. Je nezbytný pro stavbu kostí, chrupavek a zubů a je významný pro normální funkci nervového, svalového, srdečně-cévního a imunitního systému. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Magnesium lactate 500 mg 50 Tablet

Magnesium lactate 500 mg 50 Tablet - parametry

Název produktu: Magnesium lactate 500 mg 50 Tablet
Výrobce: BIOMEDICA
Minimální cena: 49 Kč
Maximální cena: 69 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Magnesium lactate Biomedica 500 mg tablety magnesii lactas dihydricus   Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4. - Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.   Co naleznete v této příbalové informaci 1. Co je Magnesium lactate B Přípravek Magnesium lactate Biomedica obsahuje hořčík, který patří k nejdůležitějším prvkům v lidském těle. Je nezbytný pro stavbu kostí, chrupavek a zubů a je významný pro normální funkci nervového, svalového, srdečně-cévního a imunitního systému. Čtěte podrobně příbalový leták. Magnesium lactate Biomedica 500mg 50 tablet od Biomedica na www.GigaLekarna.cz za 54 Kč . Magnesium lactate Biom.500mg por.tbl.nob.50x500mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.