Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Magnesium 250 mg 20 tablet

Léky

Magnesium 250 mg 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

MAGNESIUM 250 mg PHARMAVIT(Magnesium oxydatum)šumivé tabletyDRŽITEL ROZHODNUTÍ O REGISTRACI A VÝROBCE:WALMARK, a.s., Třinec, Česká republikaSLOŽENÍLéčivá látka: Magnesii oxidum ponderosum 420 mg (t.j. 250 mg hořčíku) Acidum ascorbicum 150,0 mg v 1 tabletěPomocné látky: kukuřičný škrob, dihydrát sodné soli sacharinu, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Magnesium 250 mg 20 tablet koupíte i tady

Specifikace Magnesium 250 mg 20 tablet

Kategorie Léky
Výrobce BRISTOL-MYERS SQUIBB
Nejnižší cena 66 Kč

Přípravek obsahuje hořčík, který je nezbytný pro správnou funkci nervového systému a svalů, pro stavbu kostí, zubů a chrupavek. ... a dál?

Produkt Magnesium 250 mg 20 tablet

Magnesium 250 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: Magnesium 250 mg 20 tablet
Výrobce: BRISTOL-MYERS SQUIBB
Minimální cena: 66 Kč
Maximální cena: 95 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

MAGNESIUM 250 mg PHARMAVIT(Magnesium oxydatum)šumivé tabletyDRŽITEL ROZHODNUTÍ O REGISTRACI A VÝROBCE:WALMARK, a.s., Třinec, Česká republikaSLOŽENÍLéčivá látka: Magnesii oxidum ponderosum 420 mg (t.j. 250 mg hořčíku) Acidum ascorbicum 150,0 mg v 1 tabletěPomocné látky: kukuřičný škrob, dihydrát sodné soli sacharinu, hydrogenuhličitan sodný, sacharosa, makrogol 6000, kyselina citronová, azorubin, jahodové aromaINDIKAČNÍ SKUPINAMinerální přípravek, magnesium (hořčík)CHARAKTERISTIKAPřípravek obsahující hořčík, který je nezbytný pro správnou funkci nervového systému a svalů, pro stavbu kostí, zubů a chrupavek.INDIKACEBez porady s lékařem lze přípravek užívat jako doplněk denní dávky hořčíku při zvýšené námaze. Na doporučení lékaře se přípravek užívá při léčbě stavů z nedostatku hořčíku a jejich prevenci. Přípravek mohou užívat dospělí, děti od 5 let, mladiství i těhotné a kojící ženy.KONTRAINDIKACEPřípravek nesmí užívat nemocní přecitlivělí na látky obsažené v přípravku, nemocní se zvýšenou hladinou hořčíku v krvi, s poruchou funkce ledvin a ledvinovými kameny. Přípravek obsahuje cukr, je nevhodný pro diabetiky.NEŽÁDOUCÍ ÚČINKYPřípravek Magnesium 250 mg Pharmavit je obvykle dobře snášen, může se však vyskytnout řidší stolice, nevolnost nebo zvýšená únavnost.Při případném výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se poraďte s lékařem.Přecitlivělost na přípravek se může projevit náhle vzniklým otokem obličeje s poruchami dýchání, vyrážkou a svěděním kůže. V tomto případě ihned přerušte užívání přípravku a vyhledejte lékaře!INTERAKCEÚčinky přípravku Magnesium 250 mg Pharmavit a jiných současně užívaných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Současné užívání hořčíku a tetracyklinových antibiotik, železa nebo fluoridu snižuje vstřebávání těchto látek, proto je nutno dodr¬žovat 3-4 hodinové intervaly mezi jejich užíváním.DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB POUŽITÍPokud lékař nedoporučí jinak podávejte dětem od 5 let 1 tabletu denně. Dospělí užívají 2-3krát denně 1 tabletu. Tablety se užívají rozpuštěné ve sklenici (cca 200 ml) vody. 2 hodiny před a 2 hodiny po užití přípravku nejezte mléčné výrobky a nepijte mléko.UPOZORNĚNÍO vhodnosti současného užívání přípravku Magnesium 250 mg Pharmavit a jiných léků se poraďte s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 10 dní. Pokud do 3 dnů nedojde ke zlepšení Vašich obtíží nebo nastane dokonce zhoršení poraďte se s lékařem. Neužívejte současně jiné přípravky obsahující minerály ani jiné volně prodejné léky bez doporučení lékaře.Při předávkování nebo nadměrném požití neznámého množství tablet dítětem vyhledejte lékaře.UCHOVÁVÁNÍUchovávejte při teplotě do 25°C. Uchovávejte v dobře uzavřené tubě,aby byl přípravek chráněný před světlem a vlhkostí. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti, uvedené na obalu.BALENÍ20 šumivých tabletLÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI.Zdroj: www.walmark.cz Hořčík ve formě tablet se užívá při jeho nedostatku, který se můž


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.