Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Magda Kučerková, Daniela Laudani: SÍ! Učebnice italského jazyka a kultury

Učebnice/Odborná literatura

Magda Kučerková, Daniela Laudani: SÍ! Učebnice italského jazyka a kultury

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice italského jazyka a kultury s CD PŘEDMLUVA Milí studenti, učitelé, všichni, kteří máte rádi Itálii a italský jazyk!Jak napovídá název učebnice Leggere e capire l´Italia, jejím těžištěm je text a jeho porozumění. Vybraly a vypracovaly jsme pro Vás 28 témat, velká část koresponduje se zadáními, s nimiž se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Magda Kučerková, Daniela Laudani: SÍ! Učebnice italského jazyka a kultury koupíte i tady

Specifikace Magda Kučerková, Daniela Laudani: SÍ! Učebnice italského jazyka a kultury

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 168 Kč

Cvičebnice obsahuje 28 témat - velká část koresponduje se zadáními, s nimiž se setkáváme při ústních pohovorech, ať už jsou součástí maturity, přijímacích zkoušek na vysokou školu nebo státní jazykové ... a dál?

Produkt Magda Kučerková, Daniela Laudani: SÍ! Učebnice italského jazyka a kultury

Magda Kučerková, Daniela Laudani: SÍ! Učebnice italského jazyka a kultury - parametry

Název produktu: Magda Kučerková, Daniela Laudani: SÍ! Učebnice italského jazyka a kultury
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 168 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 121 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice italského jazyka a kultury s CD

PŘEDMLUVA

Milí studenti, učitelé, všichni, kteří máte rádi Itálii a italský jazyk!Jak napovídá název učebnice Leggere e capire l´Italia, jejím těžištěm je text a jeho porozumění.

Vybraly a vypracovaly jsme pro Vás 28 témat, velká část koresponduje se zadáními, s nimiž se setkáváme při ústních pohovorech, ať už jsou součástí maturity, přijímacích zkoušek na vysokou školu nebo státní jazykové zkoušky. Mnohé vychází především ze současného kulturně-společenského dění v Itálii (rodina, vztahy, média, reklama, multikulturalita atd.) a jako takové přináší aktuální slovní zásobu a nemálo neologizmů. Jiná témata se výběrově pokouší zpřístupnit italskou kulturu a tradice, umění či literaturu a s nimi spojenou terminologii. To vše je v příloze doložené množstvím fotografií a dalšího autentického materiálu.

Většina lekcí je rozdělená do dvou jazykových úrovní, B1 a B2, kterým odpovídajívstupní texty a na ně navazující cvičení. Obě úrovně jsou bohaté na konverzačnípodněty, jejich cílem je stimulovat schopnost vyjádřit se originálním a tvořivým způsobem k problému, popsat situaci, zreprodukovat a interpretovat obsah přečteného a pod. Cvičení jsou zaměřena na specifické gramatické jevy,hlavně však na slovní zásobu. S učebnicí se dá pracovat ve skupinách, ale takéindividuálně. K dispozici je klíč správných řešení a v případě věcných poznatkůse nabízí možnost kontroly po internetu.

K učebnici patří také CD s 27 nahrávkami, jejich přepis najdete též v příloze.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.