Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen M. Jiříček, L. Kovářová, P. Navrátil: Informatika pro ZŠ - 2. díl - 2. vydání

Učebnice/Odborná literatura

M. Jiříček, L. Kovářová, P. Navrátil: Informatika pro ZŠ - 2. díl - 2. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Již druhé vydání zcela unikátní učebnice informatiky, o jaké se Vám ani nezdálo. BAREVNÉ, poutavé, názorné, plné obrázků a navíc za neuvěřitelně nízkou cenu.. Již druhé vydání zcela unikátní učebnice informatiky, o jaké se Vám ani nezdálo. BAREVNÉ, poutavé, názorné, plné obrázků a navíc za neuvěřitelně nízkou cenu. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? M. Jiříček, L. Kovářová, P. Navrátil: Informatika pro ZŠ - 2. díl - 2. vydání koupíte i tady

Specifikace M. Jiříček, L. Kovářová, P. Navrátil: Informatika pro ZŠ - 2. díl - 2. vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 108 Kč

Již druhé vydání zcela unikátní učebnice informatiky, o jaké se Vám ani nezdálo. BAREVNÉ, poutavé, názorné, plné obrázků a navíc za neuvěřitelně nízkou cenu. Druhé vydání je výrazně zaktualizované, je zpřehledněno řazení kapitol, jejich posloupnost a logika. Nové vydání rovněž zachycuje aktuální trendy z oblasti informatiky. Učebnice je součástí třídilné sady informatik pro základní školy. Všechny tři díly svým rozsahem pokrývají následující okruhy: seznámení s počítačem, základy hardwaru, operační » ... a dál?

Produkt M. Jiříček, L. Kovářová, P. Navrátil: Informatika pro ZŠ - 2. díl - 2. vydání

M. Jiříček, L. Kovářová, P. Navrátil: Informatika pro ZŠ - 2. díl - 2. vydání - parametry

Název produktu: M. Jiříček, L. Kovářová, P. Navrátil: Informatika pro ZŠ - 2. díl - 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 108 Kč
Maximální cena: 166 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Již druhé vydání zcela unikátní učebnice informatiky, o jaké se Vám ani nezdálo. BAREVNÉ, poutavé, názorné, plné obrázků a navíc za neuvěřitelně nízkou cenu.. Již druhé vydání zcela unikátní učebnice informatiky, o jaké se Vám ani nezdálo. BAREVNÉ, poutavé, názorné, plné obrázků a navíc za neuvěřitelně nízkou cenu. Druhé vydání je výrazně zaktualizované, je zpřehledněno řazení kapitol, jejich posloupnost a logika. Nové vydání rovněž zachycuje aktuální trendy z oblasti informatiky. Učebnice je součástí třídilné sady informatik pro základní školy. Všechny tři díly svým rozsahem pokrývají následující okruhy: seznámení s počítačem, základy hardwaru, operační systém Windows, práce s grafikou, textové editory, tabulkové procesory, úvod do počítačových sítí, internet, elektronická pošta, skenování, digitální fotografie a úpravu obrázků, PowerPoint, úvod do problematiky sítí, e-mail, ochrana před viry, počítačové pirátství, tvorba internetových stránek, vypalování, práce se zvukem, práce s multimédii a řada dalších atraktivních témat. Všemi třemi díly provází imaginární postavička - Hugo, který se v textu navíc ilustrovaně objevuje v různých situacích. Učebnice je psána velmi čtivě a názorně, místy i vtipně a zábavně. Obsah 2. dílu: - Další služby internetu - Ochrana osobních údajů při práci s internetem - Textový editor Microsoft Word - Grafika (rastrová a vektorová) - Prohlížeče obrázků - Vektorový editor Zoner Callisto - Digitální fotoaparát - Digitální kamera - Skener


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.