Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen M. Buriánková: Přijímací zkoušky na střední školy - Všeobecný přehled - Testy

Učebnice/Odborná literatura

M. Buriánková: Přijímací zkoušky na střední školy - Všeobecný přehled - Testy

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace testovou formou prověřuje a doplňuje znalosti důležitých částí učiva společenskovědních předmětů a napomáhá tak ke kvalitní a úspěšné přípravě k přijímacím zkouškám na střední školy všech typů. Seznamuje žáky s testovou úlohou v dějepise, občanské výchově, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? M. Buriánková: Přijímací zkoušky na střední školy - Všeobecný přehled - Testy koupíte i tady

Specifikace M. Buriánková: Přijímací zkoušky na střední školy - Všeobecný přehled - Testy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 98 Kč

Publikace testovou formou prověřuje a doplňuje znalosti důležitých částí učiva společenskovědních předmětů a napomáhá tak ke kvalitní a úspěšné přípravě k přijímacím zkouškám na střední školy všech typů. Seznamuje žáky s testovou úlohou v dějepise, občanské výchově, literatuře, jak se s ní setkají u přijímacích zkoušek. Radí, kde potřebné znalosti získat, v závěru uvádí klíč správných řešení. ... a dál?

Produkt M. Buriánková: Přijímací zkoušky na střední školy - Všeobecný přehled - Testy

M. Buriánková: Přijímací zkoušky na střední školy - Všeobecný přehled - Testy - parametry

Název produktu: M. Buriánková: Přijímací zkoušky na střední školy - Všeobecný přehled - Testy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 98 Kč
Maximální cena: 144 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace testovou formou prověřuje a doplňuje znalosti důležitých částí učiva společenskovědních předmětů a napomáhá tak ke kvalitní a úspěšné přípravě k přijímacím zkouškám na střední školy všech typů.

Seznamuje žáky s testovou úlohou v dějepise, občanské výchově, literatuře, jak se s ní setkají u přijímacích zkoušek.

Radí, kde potřebné znalosti získat, v závěru uvádí klíč správných řešení. Formát A5, 176 stran

Recenze učebnice:

Tato příručka je určena především pro ty z vás, kteří navštěvují 9.ročník základní školy a mají v úmyslu studovat na střední škole. Součástí přijímacích zkoušek totiž bývali i otázky prověřující všeobecné znalosti uchazečů o studium. Příručka však najde uplatnění i v jiných případech, např. při pořádání vědomostních soutěží na školách v přírodě, na letních táborech apod.

Bylo by chybou, kdybyste se domnívali, že tato publikace obsahuje všechny otázky, které se mohou při přijímacích zkouškách vyskytnout. Všeobecný přehled nemůžete získat vyřešením několika testů, ten je výsledkem celoživotního vzdělávání. Pouze člověk, který čte knihy z různých oborů, sleduje noviny a časopisy, v televizi se dívá nejen na zábavné, ale i na naučné pořady, může časem získat rozsáhlé vědomosti z mnoha oblastí lidské činnosti. Příručka by vám měla napomoci především v tom, abyste zjistili, v kterých okruzích máte nejhlubší nedostatky, a zaměřili se právě na jejich odstranění.

Při řešení testů je velmi důležité, abyste si pozorně přečetli zadání a vyvarovali se tak chybné odpovědi. Otázky jsou totiž kladeny různým způsobem, jednou se ptají např. na to, kterou stavbu který král postavil, jindy na pravý opak – kterou stavbu který král nepostavil. Pokud nebudete přesně vědět, na co máte odpovídat, nebudou vám ani všestranné znalosti nic platné. Také odpovědi nelze jen mechanicky zaškrtávat, u některých otázek neplatí žádná z možností, u jiných naopak všechny.

Pro případ, že zjistíte ve vědomostech z některých předmětů větší mezery a nebudete vědět, jak je odstranit, uvádíme v závěru jednotlivých oddílů i na konci celé publikace osvědčené učebnice a příručky, v nichž najdete vše, co byste po absolvování základní školy měli znát. Bez solidního vědomostního základu byste neuspěli nejen při přijímacích zkouškách, ale měli byste i velké potíže při dalším studiu. Je třeba si uvědomit, že vzdělání se pro každého z nás stává opravdovým kapitálem a investice do něj vložené se mnohonásobně vrátí.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.