Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (pracovní sešit)

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (pracovní sešit)

Hodnocení: 1x
  • 4

Komunikace v českém jazyce pro střední školy (pracovní sešit) pracovní sešit O. Čelišová, J. Čupová, J. Čuřík, J. Svobodová, M. Širůčková, M. Štěpánková, M. Vaculík Výuka českého jazyka pomocí jednosvazkové učebnice a pracovního sešitu po celou dobu studia Po vydání čtyřdílné učebnicové sady pro výuku českého jazyka ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (pracovní sešit) koupíte i tady

Specifikace Kolektiv: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (pracovní sešit)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 178 Kč

Výuka českého jazyka pomocí jednosvazkové učebnice a pracovního sešitu po celou dobu studia.

Na 120 stranách naleznete rozmanité úkoly z oblasti jazyka, slohu, komunikace a práce s informacemi pro čtyři roky studia, směřující systematicky k od teorie k praxi a odstupňované podle obtížnosti.

Titul je zpracovaný primárně podle Rámcového vzdělávacího programu pro střední odborné vzdělávání, vyhovuje i požadavkům pro gymnázia.

... a dál?

Produkt Kolektiv: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (pracovní sešit)

Kolektiv: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (pracovní sešit) - parametry

Název produktu: Kolektiv: Komunikace v českém jazyce pro střední školy (pracovní sešit)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 178 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Komunikace v českém jazyce pro střední školy (pracovní sešit) pracovní sešit O. Čelišová, J. Čupová, J. Čuřík, J. Svobodová, M. Širůčková, M. Štěpánková, M. Vaculík Výuka českého jazyka pomocí jednosvazkové učebnice a pracovního sešitu po celou dobu studia Po vydání čtyřdílné učebnicové sady pro výuku českého jazyka jsme zaznamenali ohlasy řady vyučujících. Projevili mimořádný zájem o učebnici a pracovní sešit, které by v jediném svazku pokryly potřeby celého středoškolského studia. Rádi jsme jejich praktickému požadavku vyšli vstříc a vydali jsme tuto Komunikaci v českém jazyce pro střední školy. (vedoucí redaktorka Mgr. Petra Adámková) OBSAH A STRUKTURA Obsah pracovního sešitu je k nahlédnutí zde. Pod tímto odkazem naleznete dvě ukázkové dvoustrany (jazykovou a slohovou), na nichž je blíže popsána jejich struktura. Doplňování textů, tabulek a schémat, spojování pojmů s definicemi, křížovky, hledání slov, analýza vět, tvorba textů s jasným cílem, výběr pravdivého tvrzení, hledání a třídění informací, zohledňování komunikační situace, pravopisný dril, oprava chyb, neverbální komunikace i asertivita, dialogy a hry, didaktické testy i přehledové tabulky k funkčním stylům, práce s aktuálními texty, fotografiemi, schématy, literaturou i internetem v jediném pracovním sešitě. Na 120 stranách naleznete rozmanité úkoly z oblasti jazyka, slohu, komunikace a práce s informacemi pro čtyři roky studia, směřující systematicky k od teorie k praxi a odstupňované podle obtížnosti. V sekci Ke stažení naleznete Obrázkové přílohy, které tvoří nedílnou součást některých cvičení v části Komunikace. Pracovní sešit tvoří sadu společně s učebnicí. KOMU JE PRACOVNÍ SEŠIT URČEN Publikace je sestavena pro:
  • studenty a učitele na středních odborných školách, příp. na gymnáziích s nízkou hodinovou dotací,
  • maturanty jako přehled středoškolského učiva. Titul je zpracovaný primárně podle Rámcového vzdělávacího programu pro střední odborné vzdělávání, vyhovuje i požadavkům pro gymnázia.   Vychází 31.08.2016Pracovní sešitdidaktis 2014Kniha, čeština, 120 stranPracovní sešit

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.