Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lukáš Andree: Literatura pro 3. ročník středních škol-pracovní sešit

Učebnice/Odborná literatura

Lukáš Andree: Literatura pro 3. ročník středních škol-pracovní sešit

Hodnocení: 12x
  • 3.83333

Didaktis Literatura pro 3. ročník středních škol je již třetím dílem komplexní sady učebnic, která má za úkol žáky dokonale připravit na úspěšné absolvování maturitní zkoušky z českého jazyka a literatury. Publikace: Literatura pro 3. ročník středních škol - pracovní sešit - L. Andree, J. Dvořák, M. Fránek, K. Srnská, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Literatura pro 3. roční..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lukáš Andree: Literatura pro 3. ročník středních škol-pracovní sešit koupíte i tady

Specifikace Lukáš Andree: Literatura pro 3. ročník středních škol-pracovní sešit

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 155 Kč

Pracovní sešit v návaznosti na učebnici obsahuje: Kultura v 1. polovině 20. století - Kultura, Literární druhy a žánry Česká literatura v letech 1890 -1918 - Literatura 1890-1900, Vývoj českého d ... a dál?

Produkt Lukáš Andree: Literatura pro 3. ročník středních škol-pracovní sešit

Lukáš Andree: Literatura pro 3. ročník středních škol-pracovní sešit - parametry

Název produktu: Lukáš Andree: Literatura pro 3. ročník středních škol-pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 155 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.83 bodů z 5
Počet hodnocení: 12 x
Hodnocení:
  • 3.83333
Podrobný popis:

Didaktis Literatura pro 3. ročník středních škol je již třetím dílem komplexní sady učebnic, která má za úkol žáky dokonale připravit na úspěšné absolvování maturitní zkoušky z českého jazyka a literatury.

Publikace: Literatura pro 3. ročník středních škol - pracovní sešit - L. Andree, J. Dvořák, M. Fránek, K. Srnská, A. Štěpánková, V. Tobolíková. Pracovní sešit rozvíjí a procvičuje znalosti, které jsou obsaženy v učebnici. Stejně tak napomáhá rozvoji dovedností i klíčových kompetencí na základě probíraného učiva. Struktura pracovního sešitu kopíruje strukturu učebnice, což usnadňuje práci s touto částí sady. Navíc je na konci každého tematického celku zařazena opakovací kapitola, která prohlubuje a testuje znalosti a dovednosti studentů. Pracovní sešit je založen na velkém množství ukázek z literárních děl, dá se tedy využít i jako klasická čítanka. Kromě toho se ke každé ukázce vztahují konkrétní otázky a úkoly, které napomáhají k dosažení očekávaných výstupů, k rozvoji klíčových kompetencí, realizaci průřezových témat i zapojení mezipředmětových vztahů dle RVP pro střední odborné i gymnaziální vzdělávání. V pracovním sešitě jsou obsaženy cvičení pro individuální, párovou i skupinovou práci. Přináší i náměty pro dlouhodobější projekty. Pracovní sešit, stejně jako učebnice, odkazuje na ukázky na CD, se kterými se v pracovním sešitě rovněž pracuje. Dabingu se opět ujali přední čeští herci v čele s nositelem Ceny Thálie, panem Erikem Pardusem. Přepis audio nahrávek z CD ke cvičením v učebnici a pracovním sešitě učebnicové sady Literatura pro 3. ročník SŠ je součástí titulu Literatura pro 3. ročník SŠ - Průvodce pro učitele. Přepis audio nahrávek a zvukovou ukázku naleznete v sekci "Ke stažení" zde. Určité typy cvičení se cíleně zaměřují na práci s jazykovým materiálem: procvičují pravopis, tvarosloví, skladbu, podporují tvůrčí práci s textem. Cvičení dále rozvíjí komunikační a sociální dovednosti studentů, a to vždy na základě literárního učiva. Cvičení podporují i práci s ostatními zdroji informací (odborná literatura, internet, …), učí tak studenta zásadám práce s informačními zdroji při tvorbě vlastních prací, což uplatní jak při dalším studiu, tak v praktickém životě. Naprostou většinu cvičení lze vypracovat přímo do sešitu (výjimku tvoří pouze dlouhodobější projekty a cvičení vyžadující vytvoření delšího textu). Kombinací práce s učebnicí a pracovním sešitem tak tedy odpadá pro studenty zdlouhavé zapisování do sešitů. Studenti mohou konečně studovat a pedagogové učit, ne trávit drahocenný čas nekonečnými zápisy a diktováním. S doložkou MŠMT. Publikace: Literatura pro 3. ročník středních škol - pracovní sešit - L. Andree, J. Dvořák, M. Fránek, K. Srnská, A. Štěpánková, V. Tobolíková. Pracovní sešit v návaznosti na učebnici obsahuje: Kultura v 1. polovině 20. století - Kultura, Literární druhy a žánry Česká literatura v letech 1890 -1918 - Literatura 1890-1900, Vývoj českého divalda 1890-1918 Světová literatura v letech 1900-1914 Česká literatura v letech 1918 - 1938 - První světová válka v české literatuře, Vývoj českého divadla Světová literatura v letech 1918 - 1938 - První světová válka ve světové literatuře Druhá světová válka a její obraz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.