Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Linola-Fett Olbad olej 200 ml

Léky

Linola-Fett Olbad olej 200 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

inola- Fett Ölbad přísada do koupele Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Máte-li jakékoli další otázky, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. - Tento ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Linola-Fett Olbad olej 200 ml koupíte i tady

Specifikace Linola-Fett Olbad olej 200 ml

Kategorie Léky
Výrobce DR.AUGUST WOLFF
Nejnižší cena 99 Kč

Přípravek se používá u dospělých, dětí i kojenců k podpůrné léčbě suchých nebo šupících se onemocnění mazových žláz kůže, jako je např. lupénka (psoriasis vulgaris), atopický ekzém, endogenní ekzém (neurodermitis). ... a dál?

Produkt Linola-Fett Olbad olej 200 ml

Linola-Fett Olbad olej 200 ml - parametry

Název produktu: Linola-Fett Olbad olej 200 ml
Výrobce: DR.AUGUST WOLFF
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 143 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

inola- Fett Ölbad přísada do koupele Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Máte-li jakékoli další otázky, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. - Tento přípravek byl předepsán Vám. Nedávejte jej žádné další osobě. Mohl by ublížit, a to i tehdy, má-li stejné příznaky jako Vy. - Pokud se kterákoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek Linola- Fett Ölbad a k čemu se používá. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Linola Fett Ölbad používat. 3. Jak se přípravek Linola- Fett Ölbad používá. 4. Možné nežádoucí účinky. 5. Jak přípravek Linola- Fett Ölbad uchovávat. 6. Další informace. 1. CO JE PŘÍPRAVEK LINOLA-FETT ÖLBAD A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Linola-Fett Ölbad je tekutá koupelová přísada, olejová koupel, která pokrývá pokožku olejovým filtrem, a tím pomáhá obnovení přirozeného mastného povrchu kůže. Je určena k částečné i plné koupeli. Přípravek se používá u dospělých, dětí i kojenců k podpůrné léčbě suchých nebo šupících se onemocnění mazových žláz kůže, jako je např. lupénka (psoriasis vulgaris), atopický ekzém, endogenní ekzém (neurodermitis). 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK LINOLA-FETT ÖLBAD POUŽÍVAT. Nepoužívejte Linola- Fett Ölbad:

Při přecitlivělosti na účinné a pomocné látky Při akutních formách lupénky s drobnými neštovičkami, poranění kůže Při horečnatých onemocněních , tuberkulóze Při těžkých srdečních vadách a poruchách krevního oběhu Při vysokém tlaku

Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Linola- Fett Ölbad je zapotřebí: Linola-Fett Ölbad by se neměla dostat do očí, neboť může způsobit pálení očí. Pozor na nebezpečí uklouznutí ve vaně. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Přílišné osušení nebo dodatečné použití mýdel nebo syndetů ruší účinek přípravku Linola-Fett Ölbad. Těhotenství a kojení: Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Nežádoucí účinky v těhotenství a v době kojení nejsou známy. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů: Linola Fett Ölbad nemá žádný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat stroje. 3. JAK SE PŘÍPRAVEK LINOLA- FETT ÖLBAD POUŽÍVÁ Pokud není lékařem předepsáno jinak, používá se takto: Pro plnou koupel: 30-40ml přípravku Linola-Fett Ölbad Při částečné koupeli: 2 ml přípravku Linola-Fett Ölbad Při sprchování: 20 ml přípravku Linola-Fett Ölbad Plné nebo částečné koupele používáme po dobu 4 týdnů. Koupele je možno provádět každé 2-3 dny. Délka koupele by neměla přes


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.