Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Libuše Neščáková: Zákoník práce 2014 v praxi

Učebnice/Odborná literatura

Libuše Neščáková: Zákoník práce 2014 v praxi

Hodnocení: 1x
  • 4

Právní stav k 1. 1. 2014. Vysoce praktická, aktuální a vyčerpávajícím způsobem zpracovaná publikace je aktualizována podle všech novel zákoníku práce, které mají pro vás jako běžného uživatele zásadní charakter. Aktuální a podstatné je také zapracování vazeb na nový občanský zákoník a zákon o obchodních korporacích, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Zákoník práce 2014 v pr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Libuše Neščáková: Zákoník práce 2014 v praxi koupíte i tady

Specifikace Libuše Neščáková: Zákoník práce 2014 v praxi

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 190 Kč

Publikace: Zákoník práce 2014 v praxi – komplexní průvodce - Právní stav k 1. 1. 2014 - Libuše Neščáková. Vysoce praktická, aktuální a vyčerpávajícím způsobem zpracovaná publikace je aktualizována podle všech novel zákoníku práce, které mají pro běžného uživatele zásadní charakter. Podstatné je také zapracování vazeb na nový občanský zákoník a zákon o obchodních korporacích, které se promítnou do pracovněprávních vztahů a jejichž účinnost nastává 1. 1. 2014. Jednotlivé kapitoly jsou cíleny k praktickému využití a » ... a dál?

Produkt Libuše Neščáková: Zákoník práce 2014 v praxi

Libuše Neščáková: Zákoník práce 2014 v praxi - parametry

Název produktu: Libuše Neščáková: Zákoník práce 2014 v praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 190 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 89 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Právní stav k 1. 1. 2014. Vysoce praktická, aktuální a vyčerpávajícím způsobem zpracovaná publikace je aktualizována podle všech novel zákoníku práce, které mají pro vás jako běžného uživatele zásadní charakter. Aktuální a podstatné je také zapracování vazeb na nový občanský zákoník a zákon o obchodních korporacích, které se promítnou do pracovněprávních vztahů. Jejich účinnost nastává 1. 1. 2014. Jednotlivé kapitoly jsou cíleny k praktickému využití a disponují řadou nových praktických vzorových dokumentů. Pozitivní ohlas čtenářů také zaznamenaly nově zařazené procesní mapy. Knihu využijete ve své praxi rozhodně i vy! Od autorky, která ví co je to praxe! O autorovi Libuše Neščáková získala inženýrský titul na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze a titul MBA v rámci ukončení studia London International Graduate School, kde je stávajícím tutorem pracovního práva v manažerském programu pro právníky i neprávníky Executive Master of Laws (LLM) a také tutorem oboru řízení lidských zdrojů v manažerském programu MBA. Kromě svých lektorských aktivit v rámci problematiky zákoníku práce a související pracovněprávní legislativy se zaměřuje na široké spektrum řízení lidských zdrojů. Své poradenské, auditorské a lektorské aktivity zaměřuje na maximální propojení s praxí, je uznávaným lektorem vzdělávání dospělých v oblasti jak pracovního práva, tak i soft skils. V roce 2012 byla oceněna Českou adragogikou společností za přínos ve vzdělávání dopělých titulem "Nejlepší tutor roku 2011". Je mediátorem v oblasti mimosoudního řešení pracovněprávních sporů. Libuše NeščákováPrávní stav k 1.1.2014GRADA 2014Kniha, čeština, 296 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.