Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv: Raduga po novomu 1 - pracovní sešit

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv: Raduga po novomu 1 - pracovní sešit

Hodnocení: 51x
  • 3.01961

FRAUS Raduga po novomu 1 - pracovní sešit k učebnici ruštiny je druhá část výukového materiálu, který vede žáky k praktickému porozumění jazyka a úspěšnému absolvování maturitní zkoušky. Raduga po-novomu 1 Pracovní sešit - kolektiv autorů. Inovovaný učební soubor Raduga je určen k výuce ruštiny na středních školách a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv: Raduga po novomu 1 - pracovní sešit koupíte i tady

Specifikace Kolektiv: Raduga po novomu 1 - pracovní sešit

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 94 Kč

Pracovní sešit Raduga po novomu 1 je vhodný k výuce ruského jazyka na středních školách a také pro výuku ruštiny jako druhého cizího jazyka na základní škole. Je ho možné využít také na vysokých školá ... a dál?

Produkt Kolektiv: Raduga po novomu 1 - pracovní sešit

Kolektiv: Raduga po novomu 1 - pracovní sešit - parametry

Název produktu: Kolektiv: Raduga po novomu 1 - pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 94 Kč
Maximální cena: 161 Kč
Ušetríte až: 67 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.02 bodů z 5
Počet hodnocení: 51 x
Hodnocení:
  • 3.01961
Podrobný popis:

FRAUS Raduga po novomu 1 - pracovní sešit k učebnici ruštiny je druhá část výukového materiálu, který vede žáky k praktickému porozumění jazyka a úspěšnému absolvování maturitní zkoušky.

Raduga po-novomu 1 Pracovní sešit - kolektiv autorů. Inovovaný učební soubor Raduga je určen k výuce ruštiny na středních školách a úroveň A1 také pro výuku ruštiny jako druhého cizího jazyka na základních školách. Počítá se též s možností uplatnění ve vysokoškolském studiu nefilologických oborů a v jazykových kurzech. Ve všech dílech inovovaného učebního souboru jsou aktualizovány texty, slovní zásoba a reálie jsou uváděny v interkulturních souvislostech. Prohloubení se dočkaly zejména mezipředmětové vztahy a posílena je i samostatná četba autentických textů. Zvláštní pozornost se věnuje motivaci a aktivizaci žáků, estetickým a etickým aspektům cizojazyčné výuky. Zásadní význam má orientace na současnou živou ruštinu. Soustavně se pracuje na rozvoji učebních strategií žáků a jejich autonomního učení včetně sebehodnocení (a to s ohledem na jazykové portfolio). Raduga po-novomu 1 Pracovní sešit - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Pětidílný soubor učebnic ruštiny pro začátečníky.. Pětidílná učebnice ruštiny Raduga po-novomu pro studenty středních škol a první dva díly také pro výuku ruštiny jako druhého cizího jazyka na základních školách. Počítá se též s možností uplatnění ve vysokoškolském studiu nefilologických oborů a v jazykových kurzech. Jednotlivé díly odpovídají úrovním A1 až B1 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. V učebnici je použito množství mezipředmětových vztahů, reálie jsou uváděny v mezikulturních souvislostech. Učebnice se zaměřuje na současnou živou ruštinu. Pozornost je věnována rozvoji učebních strategií žáků a jejich autonomního učení včetně sebehodnocení (a to i s ohledem na jazykové portfolio). První díl je zaměřen na osvojení grafické a zvukové stránky jazyka, v pracovním sešitě je nacvičováno psaní azbuky. Příručka učitele nepředpisuje univerzální způsob vyučování, ale nabízí variantní náměty a konkrétní materiály k obměnám metodických postupů. Anotace: Inovovaný učební soubor Raduga po-novomu je určen k výuce ruštiny na středních školách a první dva díly také pro výuku ruštiny jako druhého cizího jazyka na základních školách. Počítá se též s možností uplatnění ve vysokoškolském studiu nefilologických oborů a v jazykových kurzech. Struktura inovovaného souboru je podstatnou měrou změněna. Jde o pětidílnou řadu, která je orientována na osvojování ruského jazyka na úrovních A1, A2 a B1 SERR pro jazyky. Celá řada je založena na lingvodidaktické koncepci, jejímž podstatným rysem je integrované využití hodnotných výsledků dosavadního mnohostranného vývoje didaktiky cizích jazyků s důrazem na její nejnovější úroveň. Nehodil by se vám k učebnici pracovní sešit? Či CD? Či jiný díl? Podívejte se na seznam zboží z edice Raduga po novomu. ISBN: 978-80-7238-660-4EAN: 9788072386604Rozsah: 72 str. + 14 str. PřehledVazba: sešitováFormát: 210 x 280Autor: PhDr. Stanislav Jelínek, prof. Ljubov Fjodorovna Alexejeva, PhDr

Důležitou roli plní grafická úprava celého


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.