Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: Start with Click New 3

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv autorů: Start with Click New 3

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice jsou barevné, obsahují množství motivujících fotografií a ilustrací. Důkladné zpracování látky a probírání po malých krocích umožňuje zvládnutí uvedených jevů. Při rychlejším postupu je možné využít komiksové příběhy v závěru témat k dalšímu rozšíření slovní zásoby. Děti jsou vedeny k samostatnosti a v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Start with Click New 3 koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Start with Click New 3

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 127 Kč

Start with Click New 3 - učebnice Učebnice jsou barevné, obsahují množství motivujících fotografií a ilustrací. Důkladné zpracování látky a probírání po malých krocích umožňuje zvládnutí uvedených jevů. Při rychlejším postupu je možné využít komiksové příběhy v závěru témat k dalšímu rozšíření slovní zásoby. Děti jsou vedeny k samostatnosti a v pravidelném oddílu „My miniportfolio“ hodnotí pokroky, které udělaly. Součástí sady je pracovní sešit s různorodými cvičeními. Výbornou pomůckou jsou » ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Start with Click New 3

Kolektiv autorů: Start with Click New 3 - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Start with Click New 3
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 445 Kč
Ušetríte až: 318 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice jsou barevné, obsahují množství motivujících fotografií a ilustrací. Důkladné zpracování látky a probírání po malých krocích umožňuje zvládnutí uvedených jevů. Při rychlejším postupu je možné využít komiksové příběhy v závěru témat k dalšímu rozšíření slovní zásoby. Děti jsou vedeny k samostatnosti a v pravidelném oddílu My miniportfolio hodnotí pokroky, které udělaly. Součástí sady je pracovní sešit s různorodými cvičeními. Výbornou pomůckou jsou audionahrávky na CD, které obsahují texty, říkanky, písničky a veškerou slovní zásobu po lekcích a jsou namluveny rodilými mluvčími. Pro učitele jsou velkou oporou podrobně zpracované příručky s řadou námětů pro práci žáků v hodinách i doma. Temtické okruhy 3. dílu: - Shopping, - Birthday, - Animals, - In the past, - Leisure time activities, - Holidays, - Countries and continents. on-line podpora K tomuto titulu dále nabízíme: - Start with Click New 3 CD pro žáka /1ks/ - Start with Click New 3 CD k UČ /1ks/ - Start with Click New 3 PU - Start with Click New 3 PS Ukázky: - Start with Click New 3, učebnice - ukázka, obsah (64,75 KB) - Start with Click New 3, učebnice - ukázka, str. 8-9 (344,59 KB) - Start with Click New 3, učebnice - ukázka, str. 34-35 (492,56 KB) - Start with Click New 3, učebnice - ukázka, str. 54-55 (273,46 KB) - Start with Click New 3, učebnice - ukázka, str. 64-65 (211,33 KB) (angličtina pro 5. ročník základní školy) Učebnice angličtiny pro 5. ročník ZŠ - metodika. V letošním roce vychází přepracované vydání oblíbené řady učebnic angličtiny Start with Click. Autoři reagovali na posun začátku povinné výuky cizího jazyka a po průzkumu mezi učiteli přepracovali původní dva díly řady na díly tři - rozpracovali lekce s náročnějším učivem a doplnili učebnice o nová témata tak, aby byly sady ideálně využitelné pro 3., 4. a 5. ročník ZŠ. Cílem řady je především prvotní motivace dětí s důrazem na získání správných počátečních návyků. Pozornost je věnována všem čtyřem základním jazykovým dovednostem, ale také znalostem z jiných předmětů. Učebnice jsou barevné, obsahují množství motivujících fotografií a ilustrací. Důkladné zpracování látky a probírání po malých krocích umožňuje zvládnutí uvedených jevů. Při rychlejším postupu je možné využít komiksové příběhy v závěru témat k dalšímu rozšíření slovní zásoby. Děti jsou vedeny k samostatnosti a v pravidelném oddílu "My miniportfolio" hodnotí pokroky, které udělaly. Součástí sady je pracovní sešit s různorodými cvičeními. Výbornou pomůckou jsou audionahrávky na CD, které obsahují texty, říkanky, písničky a veškerou slovní zásobu po lekcích a jsou namluveny rodilými mluvčími. Pro učitele jsou velkou oporou podrobně zpracované příručky s řadou námětů pro práci žáků v hodinách i doma. Start with Click New 3 - příručka učitele - kolektiv autorů. Start with Click New 3 - příručka učitele - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Podtitul: Příručka učiteleISBN: 80-7238-578-XP


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.