Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: En Francais 3 - pracovní sešit

Knihy

Kolektiv autorů: En Francais 3 - pracovní sešit

Hodnocení: 1x
  • 4

- učebnicový soubor pro výuku francouzštiny na ZŠ a víceletých gymnáziích - pokrývá přibližně 350 hodin výuky - vede k pevnému osvojení základů mluveného i psaného jazyka - zvládnutí učiva umožňuje ústní dorozumění v běžných situacích každodenního života, porozumění středně obtížným textům a písemné vyjadřování s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: En Francais 3 - pracovní sešit koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: En Francais 3 - pracovní sešit

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 93 Kč

Publikace: En Francais 3 PS - Jitka Taišlová;Elena Baranová. Publikace: En Francais 3 PS - Jitka Taišlová;Elena Baranová. ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: En Francais 3 - pracovní sešit

Kolektiv autorů: En Francais 3 - pracovní sešit - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: En Francais 3 - pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 93 Kč
Maximální cena: 135 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

- učebnicový soubor pro výuku francouzštiny na ZŠ a víceletých gymnáziích - pokrývá přibližně 350 hodin výuky - vede k pevnému osvojení základů mluveného i psaného jazyka - zvládnutí učiva umožňuje ústní dorozumění v běžných situacích každodenního života, porozumění středně obtížným textům a písemné vyjadřování s jasně vymezeným komunikativním záměrem - učivo je rovnoměrně rozloženo, mluvnice je podávána stručně a přehledně, s uplatněním poznatků plynoucích ze srovnání francozského a českého jazyka - slovní zásoba určená k produktivnímu osvojení obsahuje přibližně 2500 lexikálních jednotek - od prvního dílu je systematicky zařazován autentický materiál (fotografie, ilustrace, mapy, přehledy,tabulky, souvislé texty) přibližující reálie dané jazykové oblasti - první až třetí díl může připravit na zkoušku DELF - čtvrtý díl již není k dispozici, pro návaznost doporučujeme kurzy Extra! 3, Connexions 2 nebo Forum 2 Samostatně vyšel Perfectionnement, jehož cílem je utřídit a rozšířit poznatky o Francii. Publikace rozčleněná po měsících jednoho roku (září až srpen) seznamuje s nejvýznamnějšími událostmi příslušného období, svátky, zvyklostmi a problémy každodenního života. Přináší i bohatý výběr informací v oddílech Au quotidien, Savoir-faire a Savoir-vivre. Tyto oddíly doplňují hádanky a kvízy. Příručku lze využít k učebnicím En francais nebo samostatně a to již od středně pokročilé úrovně osvojení francouzštiny. Je pomocníkem pro učitele a žáky i při přípravě na maturitní zkoušku. Ke každému dílu lze dokoupit pracovní sešity, metodickou příručku a nahrávky na audiokazetách. En Francais 3 - pracovní sešit - kolektiv autorů. En Francais 3 - pracovní sešit - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: En Francais 3 PS - Jitka Taišlová;Elena Baranová. Publikace: En Francais 3 PS - Jitka Taišlová;Elena Baranová. Francouzština pro ZŠ a víceletá gymnázia. Je součástí souboru: - En Francais 3 UČ


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.