Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kateřina Kedron: Genderové aspekty ve slovanské frazeologii (na materiálu běloruštiny, polštiny a češtiny)

Učebnice/Odborná literatura

Kateřina Kedron: Genderové aspekty ve slovanské frazeologii (na materiálu běloruštiny, polštiny a češtiny)

Hodnocení: 1x
  • 4

Genderové aspekty ve slovanské frazeologii (na materiálu běloruštiny, polštiny a češtiny) – PHILOLOGICA - MONOGRAPHIA 169. - Kateřina Kedron. Monografie se zaměřuje na problematiku genderu v jazyce – zkoumá vliv genderového faktoru na frazeologii tří příbuzných jazyků (běloruštiny, polštiny a češtiny). Autorka ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Genderové aspekty ve sl..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kateřina Kedron: Genderové aspekty ve slovanské frazeologii (na materiálu běloruštiny, polštiny a češtiny) koupíte i tady

Specifikace Kateřina Kedron: Genderové aspekty ve slovanské frazeologii (na materiálu běloruštiny, polštiny a češtiny)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 115 Kč

Monografie se zaměřuje na problematiku genderu v jazyce – zkoumá vliv genderového faktoru na frazeologii tří příbuzných jazyků (běloruštiny, polštiny a češtiny). Autorka provádí analýzu jazykového mat ... a dál?

Produkt Kateřina Kedron: Genderové aspekty ve slovanské frazeologii (na materiálu běloruštiny, polštiny a češtiny)

Kateřina Kedron: Genderové aspekty ve slovanské frazeologii (na materiálu běloruštiny, polštiny a češtiny) - parametry

Název produktu: Kateřina Kedron: Genderové aspekty ve slovanské frazeologii (na materiálu běloruštiny, polštiny a češtiny)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 115 Kč
Maximální cena: 190 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Genderové aspekty ve slovanské frazeologii (na materiálu běloruštiny, polštiny a češtiny) – PHILOLOGICA - MONOGRAPHIA 169. - Kateřina Kedron. Monografie se zaměřuje na problematiku genderu v jazyce – zkoumá vliv genderového faktoru na frazeologii tří příbuzných jazyků (běloruštiny, polštiny a češtiny). Autorka provádí analýzu jazykového materiálu z hlediska lingvokulturologického. V rámci svého výzkumu sleduje formální shody a rozdíly mezi jednotlivými jazyky, primárně se však snaží odhalovat odlišné a shodné rysy ve vnímání muže a ženy, jejich povahy a chování ve třech slovanských kulturách. Na základě klasifikace a hodnocení shromážděného materiálu podává podrobný popis konceptů "muž" a "žena" ve frazeologii. Práce mimo jiné řeší otázku, zda je možné hovořit o upozadění žen v jazyce ve frazeologické rovině a do jaké míry je tento jev ovlivněn sociálními faktory oproti faktorům ryze jazykového rázu. Genderové aspekty ve slovanské frazeologii (na materiálu běloruštiny, polštiny a češtiny) – PHILOLOGICA - MONOGRAPHIA 169. - Kateřina Kedron od nakladatelství Karolinum v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.