Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 5 - Učebnice

Knihy

Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 5 - Učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Texty v učebnici jsou rozděleny do deseti tematických oblastí, vyhraněných zpravidla i žánrově. Kromě textů nabízí čítanka doplňující otázky, úkoly k zamyšlení a zajímavé informace literárního i neliterárního charakteru. Hlavním cílem, který čítanka sleduje, je probouzet u žáků zájem o texty, zvláště o krásnou, ale ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Čítanka 5 - Učebnice
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 5 - Učebnice koupíte i tady

Specifikace Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 5 - Učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 105 Kč

Texty v učebnici jsou rozděleny do deseti tematických oblastí, vyhraněných zpravidla i žánrově. Kromě textů nabízí čítanka doplňující otázky, úkoly k zamyšlení a zajímavé informace literárního i neliterárního charakteru. Hlavním cílem, který čítanka sleduje, je probouzet u žáků zájem o texty, zvláště o krásnou, ale i věcnou literaturu, přiměřenou jejich věku. Texty a navazující cvičení rozvíjejí u žáků techniku hlasitého a tichého čtení a dovednost číst s porozuměním. Na porozumění, interpretaci a » ... a dál?

Produkt Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 5 - Učebnice

Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 5 - Učebnice - parametry

Název produktu: Karel Šebesta, Kateřina Váňová: Čítanka 5 - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 151 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Texty v učebnici jsou rozděleny do deseti tematických oblastí, vyhraněných zpravidla i žánrově. Kromě textů nabízí čítanka doplňující otázky, úkoly k zamyšlení a zajímavé informace literárního i neliterárního charakteru. Hlavním cílem, který čítanka sleduje, je probouzet u žáků zájem o texty, zvláště o krásnou, ale i věcnou literaturu, přiměřenou jejich věku. Texty a navazující cvičení rozvíjejí u žáků techniku hlasitého a tichého čtení a dovednost číst s porozuměním. Na porozumění, interpretaci a hodnocení je zaměřena značná část navazujících úkolů. Sekundárně přispívají čítanky ke komplexní výchově, resp. k rozvíjení jiných než komunikačních kompetencí žáka. Význačně přispívají zejména k výchově environmentální, občanské, informační a mediální. Obsah učebnice: - Labyrintem minulosti - Labyrintem slavných - Labyrintem kultur - Labyrintem citů - Labyrintem záhad a tajemství - Labyrintem poznání - Labyrintem dobra - Labyrintem zla - Labyrintem symbolů - Labyrintem budoucnosti K tomuto titulu dále nabízíme: - Čítanka 5 pro ZŠ CD - Čítanka 5 pro ZŠ PU Ukázky: - Čítanka 5, učebnice, ukázka - str. 14-15 (93,28 KB) - Čítanka 5, učebnice, ukázka - str. 24-29 (376,23 KB) - Čítanka 5, učebnice, ukázka - str. 38-43 (595,22 KB) - Čítanka 5, učebnice, ukázka - str. 68-72 (522,57 KB) - Čítanka 5, učebnice, ukázka - str. 144-146 (319,89 KB) (pro 5. ročník základní školy) Čítanka 5 pro ZŠ - učebnice - kolektiv autorů. Čítanka 5 pro ZŠ - učebnice - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.