MENU

Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Kuchyňské spotřebiče » Kávovary » Srovnání cen JURA odvápňovací tablety

Kávovary

JURA odvápňovací tablety

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 7610917618484

Pečujte o svůj plně automatický kávovar. Vrátí vám to dlouhou životností a skvělou chutí kávy. Odvápňovací tablety JURA vyřeší problémy s usazováním vodního kamene. Fungují 2fázově. Nejprve beze zbytku zlikvidují veškeré stopy vápníku v plně automatickém espressu. Druhá fáze ošetří fluidní systém a zajistí dlouhodobou protikorozní ochranu termobloku a rozvodů. Tablety zároveň účinkují velmi šetrně. Certifikace TÜV garantuje hygienu a ohleduplnost k životnímu prostředí. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.77793
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen JURA odvápňovací tablety

Specifikace JURA odvápňovací tablety

Kategorie Kávovary
Výrobce JURA
Nejnižší cena 334 Kč

Odvápňovač 9 ks, pro odvápnění pro snadné použití a prodloužení intervalu potřeby odborného servisu. Tablety určené pro efektivní odvápnění automatických kávovarů značky Jura. Tyto tablety perfektně odstraňují vodní kámen, čímž napomáhají k delší životnosti kávovaru a chutnější kávě. Parametry a specifikace:Určeno pro:Automatické kávovary Jura Počet ks v balení:9 ks ... a dál?

Produkt JURA odvápňovací tablety

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


DeLonghi ECZ 351

DeLonghi ECZ 351

od 2 990 Kč

DeLonghi ECAM 23.210 B

DeLonghi ECAM 23.210 B

od 8 490 Kč

Sencor SCE 2000BK

Sencor SCE 2000BK

od 399 Kč

Bosch TAS3205

Bosch TAS3205

od 1 911 Kč

Bosch Tassimo TAS3203

Bosch Tassimo TAS3203

od 1 290 Kč

DELONGHI EC 850B

DELONGHI EC 850B

od 5 999 Kč


Novinky z okolí


JURA CLARIS Smart

JURA CLARIS Smart

od 399 Kč

JURA CLARIS

JURA CLARIS

od 330 Kč

JURA S8

JURA S8

od 29 990 Kč

JURA ENA 8

JURA ENA 8

od 25 990 Kč

JURA odvápňovací tablety - parametry

Název produktu: JURA odvápňovací tablety
Výrobce: JURA
Minimální cena: 334 Kč
Maximální cena: 369 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Všechny přístroje pracující s horkou vodou se potýkají s problémem usazování vodního kamene. Společnost JURA vyvinula tablety, které společně s plnoautomatickým programem účinně odvápňují. Jsou šetrné a jejich používáním prodlužujete interval potřeby odborného servisu. NOVINKA: 2-fázové odvápnění Odvápňovací tablety s optimalizovanou dobou rozpouštění speciálně vyvinuté pro plně automatické kávovary JURA odvápňují čistě, účinně a mimořádně šetrně. Proces odvápnění se při tom nově člení do dvou fází: První fáze: Pečlivě a beze zbytku odstraní veškeré pozůstatky vápníků v plně automatických kávovarech. Druhá fáze: Ošetřuje fluidní systém a vytváří dlouhodobou protikorozní ochranu pro rozvody a termoblok. Pro správný průběh odvápňovacího programu doporučujeme rozpustit 3 tablety v 0,6 litru teplé vody (cca 40-60C). Tablety nechte zcela rozpustit. Automatický odvápňovací program trvá přibližně 20-40 minut, dle typu kávovaru.  Dokonalou hygienu a ochranu zaručují pouze originální odvápňovací tablety JURA. Receptury a složení našich tablet jsou přesně optimalizovány pro procesy a materiály v plně automatických kávovarech JURA. Bez fosfátů Značka JURA má dlouhodobou tradici ekologické šetrnosti a úsporného hospodaření se zdroji a energiemi. Proto JURA i v případě originálních odvápňovacích tablet využívá výhradně bezfosfátovou recepturu. Optimalizovaná receptura zaručuje hygienu s certifikací TÜV současně se šetrností k životnímu prostředí a perfektní kvalitou připravené kávy. Balení obsahuje 9 tablet (3x3 tablety). K dispozici je také větší balení, které obsahuje 36 ks 2-fázových odvápňovacích tablet.   Vodní kámen zhoršuje kvalitu a chuť vody Při ohřívání vody dochází k usazování vodního kamene. Systém zanesený vodním kamenem zpomaluje proces ohřívání, čímž stoupá spotřeba energie. Při větším nánosu usazenin může dojít i k poruše kávovaru. Vodní kámen nepříznivě ovlivňuje kvalitu samotné kávy. Větší množství uhličitanu vápenatého dodává nápoji nepříjemnou pachuť a ubírá na síle aroma kávy.  Vždy dokonalý požitek z kávy díky hygieně s certifikací TÜV Nezávislá mezinárodní zkušební organizace TÜV Rheinland udělila společnosti JURA certifikát pro mikrobiologicky nezávadné plně automatické přístroje, vydaný podle nejpřísnějších kritérií. To znamená, že originální přípravky pro péči od společnosti JURA jsou přesně vyladěné pro elektronicky řízené programy, čímž garantují hygienu a čistotu každého plně automatického přístroje JURA.

Vodní kámen je největším problémem všech přístrojů pracojících s horkou vodou.

JURA vyvinul tablety pro odvápnění pro snadné použití a prodloužení intervalu potřeby odborného servisu.

Použitím správného přípravku k čištění a odvápnění dodávaného výrobcem, prodloužíte životnost vašeho kávovaru. Každý výrobce přizpůsobuje své čisticí prostředky materiálům, ze kterých je přístroj vyroben a tím vylučuje možnost poleptání nebo poškození jeho vnitřních součástí. Užití originální chemie je tak velmi důležité k udržení záruky. Zrovna ta


Přidat recenzi pro JURA odvápňovací tablety

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.