Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Josef Soukal: Čítanka pro 1. ročník SOŠ

Knihy

Josef Soukal: Čítanka pro 1. ročník SOŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Čítanka pro 1. ročník SOŠ - Josef Soukal. Tato publikace je první částí čtyřdílné koncepční řady čítanek pro SOŠ. Tvoří komplet s učebnicí literatury. Pojetí učebnic je dáno jednak platnými učebními osnovami pro SOŠ, jednak Katalogem cílových požadavků ke společné části maturitní zkoušky z českého jazyka a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Soukal: Čítanka pro 1. ročník SOŠ koupíte i tady

Specifikace Josef Soukal: Čítanka pro 1. ročník SOŠ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 109 Kč

Tato publikace je první částí čtyřdílné koncepční řady čítanek pro SOŠ. Tvoří komplet s učebnicí literatury. Pojetí učebnic je dáno jednak platnými učebními osnovami pro SOŠ, jednak Katalogem cílových ... a dál?

Produkt Josef Soukal: Čítanka pro 1. ročník SOŠ

Josef Soukal: Čítanka pro 1. ročník SOŠ - parametry

Název produktu: Josef Soukal: Čítanka pro 1. ročník SOŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Čítanka pro 1. ročník SOŠ - Josef Soukal. Tato publikace je první částí čtyřdílné koncepční řady čítanek pro SOŠ. Tvoří komplet s učebnicí literatury. Pojetí učebnic je dáno jednak platnými učebními osnovami pro SOŠ, jednak Katalogem cílových požadavků ke společné části maturitní zkoušky z českého jazyka a literatury. Celá řada tak směřuje ke kvalitní přípravě na maturitní zkoušku v novém pojetí.Tuto řadu doplňuje soubor učebnic ČJ. Publikace: Čítanka pro 1. ročník SOŠ - Josef Soukal. Učebnice je první částí čtyřdílné řady speciálně vytvořené pro SOŠ. Nový ucelený soubor učebnic je zpracován podle nejnovějších osnov pro SOŠ·; studenty již připravuje na nové pojetí maturity. Pro každý ročník je určena jedna učebnice literatury a jedna čítanka. Všechny učebnice mají schvalovací doložku MŠMT ČR. Autor knihy Josef Soukal, Vydavatelstvo SPN-pedagogické nakladatelství Josef SoukalSPN-pedagogické nakladatelstvíKniha, čeština, 304 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.