Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Josef Kubát, Dag Hrubý: Matematika pro gymnázia: Diferenciální a integrální počet

Knihy

Josef Kubát, Dag Hrubý: Matematika pro gymnázia: Diferenciální a integrální počet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Monotematická řada učebnic matematiky pro gymnázia. Učebnice je poslední z řady tematicky psaných učebnic matematiky pro vyšší gymná zia.Jejím cílem je podat základy diferenciálního a integrálního počtu na úrovni odpovídající studentům nejvyšších ročníků gymnázia.Diferenciální a integrální po čet,který bývá také ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika pro gymnázia..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Kubát, Dag Hrubý: Matematika pro gymnázia: Diferenciální a integrální počet koupíte i tady

Specifikace Josef Kubát, Dag Hrubý: Matematika pro gymnázia: Diferenciální a integrální počet

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 100 Kč

Učebnice je součástí monotematické řady učebnic matematiky pro gymnázia. Lze ji využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací, text je potřebným způsobem diferencován a umožňuje učiteli vybrat uči ... a dál?

Produkt Josef Kubát, Dag Hrubý: Matematika pro gymnázia: Diferenciální a integrální počet

Josef Kubát, Dag Hrubý: Matematika pro gymnázia: Diferenciální a integrální počet - parametry

Název produktu: Josef Kubát, Dag Hrubý: Matematika pro gymnázia: Diferenciální a integrální počet
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 100 Kč
Maximální cena: 130 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Monotematická řada učebnic matematiky pro gymnázia. Učebnice je poslední z řady tematicky psaných učebnic matematiky pro vyšší gymná zia.Jejím cílem je podat základy diferenciálního a integrálního počtu na úrovni odpovídající studentům nejvyšších ročníků gymnázia.Diferenciální a integrální po čet,který bývá také nazýván stručněji počet infinitezimální,je součástí jedné ze zákl. matemat. disciplín,matematické analýzy.Metody matemat. analýzy umožňují řešení a přesný popis řady složitých jevů,které by nebylo možné popsat metodami elementární matematiky.Znalosti difer. a integr. počtu jsou nezbytné nejen při studiu fyziky,ale také chemie.Neobejde se bez nich žádný inženýr v oboru strojírenství,stavebnictví,elektrotechniky a ekonomie ani odborníci zabývající se pravděpodobností a statistikou.Tyto metody se používají i v lékařství. Publikace: Matematika pro gymnázia - Diferenciální a integrální počet - D.Hrubý - J.Kubát. Učebnice je součástí monotematické řady učebnic matematiky pro gymnázia. Lze ji využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací, text je potřebným způsobem diferencován a umožňuje učiteli vybrat učivo podle počtu hodin matematice přidělených. Monotematická řada učebnic matematiky byla připravena ve spolupráci s odbornou skupinou pro gymnázia Jednoty českých matematiků a fyziků. Znak JČMF, který všechny tyto učebnice nesou, je známkou jejich vysoké odborné a metodické úrovně. Publikace: Matematika pro gymnázia - Diferenciální a integrální počet - D.Hrubý - J.Kubát. Matematika pro gym. Diferen.nv - PROMETHEUS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 210 str. - ISBN: 978-80-7196-363 Autor knihy Dag Hrubý, Josef Kubát, Vydavatelstvo PROMETHEUS Dag Hrubý; Josef KubátPROMETHEUSKniha, čeština, 210 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.