MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Kontaktní čočky » Srovnání cen Johnson & Johnson Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

Kontaktní čočky

Johnson & Johnson Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

Hodnocení: 12x
  • 4
EAN: 0733905661297

SPECIÁLNÍ NABÍDKA! Kupte čočky - získejte brýle ZDARMA! Kupte 2 balení Acuvue Oasys for Astigmatism 6 ks a 2 balení Clean Active Premium XXL 600 ml a dostanete poukaz v hodnotě 268,-Kč, který lze vyměnit za dioptrické brýle zdarma nebo o tuto částku snížit cenu při nákupu brýlí. *Poukaz lze použít pouze pro nákup ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.96212
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Johnson & Johnson Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

Specifikace Johnson & Johnson Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

Kategorie Kontaktní čočky
Výrobce JOHNSON&JOHNSON
Nejnižší cena 600 Kč

Nové torické silikon-hydrogelové kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism společnosti Johnson and Johnson navazují na tradici Acuvue Advance for Astigmatism. Acuvue Oasys for Astigmatism se vyznačují vysokou propustností pro kyslík a perfektní stabilizací na oku díky technologii Accelerated Stabilisation Design (ASD). Čočky Acuvue Oasys for Astigmatism jsou vyrobené ze stejného pro kyslík vysoce propustného a zároveň velmi smáčivého materiálu jako jejich sférická verze Acuvue Oasys a jsou taktéž vybaveny » ... a dál?

Produkt Johnson & Johnson Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

Johnson & Johnson Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček) - parametry

Název produktu: Johnson & Johnson Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)
Výrobce: JOHNSON&JOHNSON
Minimální cena: 600 Kč
Maximální cena: 655 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 12 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • SPECIÁLNÍ NABÍDKA! Kupte čočky - získejte brýle ZDARMA! Kupte 2 balení Acuvue Oasys for Astigmatism 6 ks a 2 balení Clean Active Premium XXL 600 ml a dostanete poukaz v hodnotě 268,-Kč, který lze vyměnit za dioptrické brýle zdarma nebo o tuto částku snížit cenu při nákupu brýlí.
  • Poukaz lze použít pouze pro nákup brýlí v obchodě www.Kodano.cz. Více informací naleznete zde.

Kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism jsou dvoutýdenní kontaktní čočky z nabídky firmy Johnson jedním z největších výrobců kontaktních čoček na světovém trhu. Charakteristika kontaktních čoček Acuvue Oasys for Astigmatism:

Tyto čočky jsou vyrobeny z materiálu Senofilcon A, s použitím zvlhčující látky HYDRACLEAR Plus, která způsobuje uzamknutí vlhkosti v čočce. Kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky vhodné pro uživatele trpící astigmatismem. Tyto čočky byly navrhnuty tak, aby během nošení byly velmi příjemné a zvlhčené, obsahují 38% vody. U astigmatických čoček je velmi důležitá stabilizace kontaktní čočky v oku, která je do 60 sekund, což z nich dělá jedny z nejlepších kontaktních čoček na trhu. Propustnost kyslíku je při otevřených očích až 99%, při zavřených 95% a součinitel je 129Dk/t. Pro kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism je charakteristická vysoká ochrana před UV-A zářením až 95% a UV-B zářením až 99%. Tyto kontaktní čočky mají také značku pro lehčí nasazování, takže s nimi nebudou mít problémy ani začínající uživatelé. Kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism jsou dvoutýdenní čočky, ale vzhledem k svým vlastnostem mohou být rovněž použity v systému nepřetržitého nošení v průběhu jednoho týdne. Pro koho jsou kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism určeny?

Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny pro uživatele s astigmatismem a zároveň s vysokými nároky na pohodlí. Jsou určeny pro lidi, kteří většinu času tráví v klimatizovaných či zakouřených místnostech nebo pracujících s výpočetní technikou po celý den. Jsou doporučeny především pro uživatele, kteří: hodně času tráví před obrazovkou počítače,

trpí pocitem suchého oka během nošení kontaktních čoček,

potřebujících dodatečné zvlhčování oka pomocí kapek,

hodně času tráví ve venkovním prostředí a jsou vystaveni rozmarům počasí. Péče o kontaktní čočky:

Kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism vyžadují pravidelnou údržbu vhodnými čistícími roztoky. V tom případě je záruka, že čočky budou během celé doby pohodlné a zaručí perfektní a komfortní pocit při jejich nošení. K jejich údržbě doporučujeme čistící roztok značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu. V ojedinělých případech se může dodací doba navýšit až na 15 pracovních dní. Vlastnosti Acuvue Oasys for Astigmatism

vysoká propustnost pro kyslík

možnost přespání nejvyšší ochrana proti UV záření díky tužšímu materiálu mohou být v oku cítit

UV filtr nenahrazuje sluneční brýle Unikátní stabilní design

Čočky Acuvue Oasys for Astigmatism jsou navrženy tak, aby dokonale přilehly k slznému f


Přidat recenzi pro Johnson & Johnson Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.