MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Kontaktní čočky » Ostatní z kategorie kontaktní čočky » Srovnání cen Johnson & Johnson Acuvue Oasys (6 čoček)

Ostatní z kategorie kontaktní čočky

Johnson & Johnson Acuvue Oasys (6 čoček)

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 0733905562716

SPECIÁLNÍ NABÍDKA! Kupte čočky - získejte brýle ZDARMA! Kupte 2 balení Acuvue Oasys 6 ks a 2 balení Clean Active Premium XXL 600 ml a dostanete poukaz v hodnotě 268,-Kč, který lze vyměnit za dioptrické brýle zdarma nebo o tuto částku snížit cenu při nákupu brýlí. *Poukaz lze použít pouze pro nákup brýlí v obchodě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.92
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Johnson & Johnson Acuvue Oasys (6 čoček)

Specifikace Johnson & Johnson Acuvue Oasys (6 čoček)

Kategorie Ostatní z kategorie kontaktní čočky
Výrobce JOHNSON&JOHNSON
Nejnižší cena 406 Kč

14denní silikon-hydrogelové kontaktní čočky Acuvue Oasys od výrobce Johnson and Johnson se zvlhčující technologií Hydraclear plus a možností kontinuálního nošení v balení po 6 kusech. ... a dál?

Produkt Johnson & Johnson Acuvue Oasys (6 čoček)

Johnson & Johnson Acuvue Oasys (6 čoček) - parametry

Název produktu: Johnson & Johnson Acuvue Oasys (6 čoček)
Výrobce: JOHNSON&JOHNSON
Minimální cena: 406 Kč
Maximální cena: 539 Kč
Ušetríte až: 133 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • SPECIÁLNÍ NABÍDKA! Kupte čočky - získejte brýle ZDARMA! Kupte 2 balení Acuvue Oasys 6 ks a 2 balení Clean Active Premium XXL 600 ml a dostanete poukaz v hodnotě 268,-Kč, který lze vyměnit za dioptrické brýle zdarma nebo o tuto částku snížit cenu při nákupu brýlí.
  • Poukaz lze použít pouze pro nákup brýlí v obchodě www.Kodano.cz. Více informací naleznete zde.

Akce! Kup 2 balení Acuvue Oasys - hrnek dostanete Zdarma!

Kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus sou dvoutýdenní kontaktní čočky z nabídky firmy Johnson jedním z největších výrobců kontaktních čoček na světovém trhu. Charakteristika kontaktních čoček Acuvue Oasys:

Tyto čočky jsou vyrobeny z materiálu Senofilcon A, s použitím zvlhčující látky HYDRACLEAR Plus, která způsobuje uzamknutí vlhkosti v čočce. Kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky. Tyto čočky byly navrhnuty tak, aby během nošení byly velmi příjemné a zvlhčené. Tyto čočky mají vysokou propustnost kyslíku až 174. Pro kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus je charakteristická vysoká ochrana před UV-A zářením až 95% a UV-B zářením až 99%. Tyto kontaktní čočky mají také značku pro lehčí nasazování, takže s nimi nebudou mít problémy ani začínající uživatelé. Kontaktní čočky Acuvue Oasys jsou dvoutýdenní čočky, ale vzhledem k svým vlastnostem mohou být rovněž použity v systému nepřetržitého nošení v průběhu jednoho týdne. Pro koho jsou kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus určeny?

Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny pro uživatele s vysokými nároky na pohodlí. Jsou určeny pro lidi, kteří většinu času tráví v klimatizovaných či zakouřených místnostech nebo pracujících s výpočetní technikou po celý den. Jsou doporučeny především pro uživatele, kteří: hodně času tráví před obrazovkou počítače,

trpí pocitem suchého oka během nošení kontaktních čoček,

potřebujících dodatečné zvlhčování oka pomocí kapek,

hodně času tráví ve venkovním prostředí a jsou vystaveni rozmarům počasí. Péče o kontaktní čočky:

Kontaktní čočky Acuvue Oasys vyžadují pravidelnou údržbu vhodnými čistícími roztoky. V tom případě je záruka, že čočky budou během celé doby pohodlné a zaručí perfektní a komfortní pocit při jejich nošení. K jejich údržbě doporučujeme čistící roztok značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu. Vlastnosti Acuvue Oasys with Hydraclear Plus

nejhladší povrch ze silikon-hydrogelových čoček nejlepší UV filtr ze všech čoček v Acuvue Oasys je možné přespat přespáním se o 1 den zkrátí doba nošení Čtrnáctidenní kontaktní čočky, které jsou tak pohodlné, jako byste žádné čočky ani neměli. Hladší povrch pro svěží oči

Naše oční víčka mrknou přibližně 11 000krát za den. Pokud povrch čočky není dokonale hladký, podepisuje se nošení kontaktních čoček na únavě očí. Díky jedinečné technologii Hydraclear Plus mají Acuvue Oasys ultrahladký povrch s nejnižším koeficientem tření ze všech silikon-hydrogelových čoček, po kterém mohou víčka lehce klouzat. Vaše víčka hladký p


Recenze Johnson & Johnson Acuvue Oasys (6 čoček)

nudure, 18. prosince 2013Doporučuji spíš Biofinity
Hodnocení:
  • 2
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Johnson & Johnson Acuvue Oasys (6 čoček)

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.