MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Kontaktní čočky » Srovnání cen Johnson & Johnson 1 Day Acuvue TruEye (90 čoček)

Kontaktní čočky

Johnson & Johnson 1 Day Acuvue TruEye (90 čoček)

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 0733905855085

SPECIÁLNÍ NABÍDKA! Kupte čočky - získejte brýle ZDARMA! Kupte 2 balení Acuvue 1 Day TruEye 90 ks a 2 balení Clean Active Premium Drops a dostanete poukaz v hodnotě 268,-Kč, který lze vyměnit za dioptrické brýle zdarma nebo o tuto částku snížit cenu při nákupu brýlí. *Poukaz lze použít pouze pro nákup brýlí v obchodě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85833
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Johnson & Johnson 1 Day Acuvue TruEye (90 čoček)

Specifikace Johnson & Johnson 1 Day Acuvue TruEye (90 čoček)

Kategorie Kontaktní čočky
Výrobce JOHNSON&JOHNSON
Nejnižší cena 442 Kč

Jednodenní kontaktní čočky 1 Day Acuvue TruEye jsou první silikonhydrogelové jednodenní kontaktní čočky na trhu. Nový materiál Narafilcon A přináší uživatelům 1 Day Acuvue TruEye kromě komfortu také nebývale vysokou propustnost pro kyslík. 1 Day Acuvue TruEye poskytují ochranu proti záření UVA a UVB a indikátor rub-líc pro správné nasazení. Kontaktní čočky 1 Day Acuvue TruEye jsou v balení po 30ti kusech. ... a dál?

Produkt Johnson & Johnson 1 Day Acuvue TruEye (90 čoček)

Johnson & Johnson 1 Day Acuvue TruEye (90 čoček) - parametry

Název produktu: Johnson & Johnson 1 Day Acuvue TruEye (90 čoček)
Výrobce: JOHNSON&JOHNSON
Minimální cena: 442 Kč
Maximální cena: 1 699 Kč
Ušetríte až: 1 257 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • SPECIÁLNÍ NABÍDKA! Kupte čočky - získejte brýle ZDARMA! Kupte 2 balení Acuvue 1 Day TruEye 90 ks a 2 balení Clean Active Premium Drops a dostanete poukaz v hodnotě 268,-Kč, který lze vyměnit za dioptrické brýle zdarma nebo o tuto částku snížit cenu při nákupu brýlí.
  • Poukaz lze použít pouze pro nákup brýlí v obchodě www.Kodano.cz. Více informací naleznete zde.

Nejnovější výrobek firmy Johnson Kontaktní čočky 1-Day Acuvue TruEye. První jednodenní čočky vyrobené z moderního silikon-hydrogelového materiálu Narafilcon A, patentovaného firmou Johnson což je obzvlášť důležité v letním období zajišťují dokonalé UV filtry. 1-day Acuvue TruEye jsou vyráběné za použití technologie Hydraclear, která působí, že čočky jsou po celou dobu navlhčeny díky působení speciálních zvlhčovacích činidel. Jasně se to projevuje během užívání čoček, přináší to pocit pohodlí. UPOZORNĚNÍ - čekací doba na čočky v poloměru zakřivení 9,0 může být do 15 pracovních dní. Kontaktní čočky se špičkovými vlastnostmi pro bezstarostné, zdravé a pohodlné nošení – to je krátká charakteristika 1-Day Acuvue TruEye. Jako první jednodenní silikon-hydrogelové čočky k očím propouští dosud nedosažené nadstandardní množství kyslíku, díky kterému jsou vaše oči zdravé a vypadají svěže každý den. Třešničkou na dortu je nejúčinnější UV filtr 1-Day Acuvue TruEye s hodnotou vyšší než 97%.

Kromě zdraví 1-Day Acuvue TruEye nabízí i hedvábné pohodlí – ověřená a zde ještě vylepšená technologie HydraClear 1 udržuje čočky i oči stále vlhké. Užijte si pohodlí a zdraví, které nejen ucítíte, ale i uvidíte. Dejte s čočkami 1-Day Acuvue TruEye sbohem červeným a suchým očím. Čočky 1-Day Acuvue TruEye s UV filtrem Jednodenní kontaktní čočky 1 Day Acuvue TruEye jsou první silikonhydrogelové jednodenní kontaktní čočky na trhu. Čočky 1 Day Acuvue TruEye jsou nové jednodenní kontaktní čočky společnosti Johnson and Johnson uvedené na trh v květnu 2009. Jedná se o první silikonhydrogelové jednodenní kontaktní čočky na trhu. Nový materiál Narafilcon A přináší uživatelů kromě komfortu také nebývale vysokou propustnost pro kyslík. 1 Day Acuvue TruEye poskytují ochranu proti záření UVA a UVB a indikátor rub-líc pro správné nasazení. 1 Day Acuvue TruEye také nebývale vysokou propustnost pro kyslík. Čočky 1 Day Acuvue TruEye Firma Johnson&Johnson uvedla na trh celosvětově první jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky – 1-Day Acuvue TruEye. Kontaktní čočky jsou vyrobeny z inovativního silikon-hydrogelového materiálu doplněného o zjemňující a zvlhčující složku (Acuvue Hydraclear), díky tomu má nošení těchto čoček minimální vliv na oko a k oku se dostane jen o 2% méně kyslíku než bez čoček. 1-Day Acuvue TruEye jsou doporučovány především těm, kteří nosí kontaktní čočky celý den, trpí příznaky suchých a podrážděných očí a zajímají se o zdraví svých očí. 1-Day Acuvue TruEye znamenají již nikdy červené a suché oči! Výhodnější balení prvních denních silikon-hydrogelových kontaktních čoček. 1-Day Acuvue TruEye mají z jednod


Přidat recenzi pro Johnson & Johnson 1 Day Acuvue TruEye (90 čoček)

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.