Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Kontaktní čočky » Čtrnáctidenní kontaktní čočky » Srovnání cen Johnson & Johnson Acuvue 2 (6 čoček)

Čtrnáctidenní kontaktní čočky

Johnson & Johnson Acuvue 2 (6 čoček)

Hodnocení: 1x
  • 4

SPECIÁLNÍ NABÍDKA! Kupte čočky - získejte brýle ZDARMA! Kupte 2 balení Acuvue 2 6 ks a 2 balení Clean Active Premium XXL 600 ml a dostanete poukaz v hodnotě 268,-Kč, který lze vyměnit za dioptrické brýle zdarma nebo o tuto částku snížit cenu při nákupu brýlí. *Poukaz lze použít pouze pro nákup brýlí v obchodě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Johnson & Johnson Acuvue 2 (6 čoček) koupíte i tady

Specifikace Johnson & Johnson Acuvue 2 (6 čoček)

Kategorie Čtrnáctidenní kontaktní čočky
Výrobce JOHNSON&JOHNSON
Nejnižší cena 387 Kč

Kontaktní čočky Acuvue 2 jsou výjimečně pohodlné, snadno se nasazují a vyndávají z očí. Způsob jejich nošení může mít dvě podoby: režim nepřetržitého nošení, který trvá 1 týden, nebo denní režim, který trvá 2 týdny. Tyto čočky zaručují dokonalou korekci zraku více než 70 % uživatelů čoček Acuvue 2 dosahuje lepší hodnoty vidění než 20/20 (schopnost dobře vidět ze vzdálenosti 20 stop). Charakteristika kontaktních čoček Acuvue 2: Jsou vyrobeny z materiálu Etafilcon A a mají hladký vnější povrch s trojím » ... a dál?

Produkt Johnson & Johnson Acuvue 2 (6 čoček)

Johnson & Johnson Acuvue 2 (6 čoček) - parametry

Název produktu: Johnson & Johnson Acuvue 2 (6 čoček)
Výrobce: JOHNSON&JOHNSON
Minimální cena: 387 Kč
Maximální cena: 529 Kč
Ušetríte až: 142 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • SPECIÁLNÍ NABÍDKA! Kupte čočky - získejte brýle ZDARMA! Kupte 2 balení Acuvue 2 6 ks a 2 balení Clean Active Premium XXL 600 ml a dostanete poukaz v hodnotě 268,-Kč, který lze vyměnit za dioptrické brýle zdarma nebo o tuto částku snížit cenu při nákupu brýlí.
  • Poukaz lze použít pouze pro nákup brýlí v obchodě www.Kodano.cz. Více informací naleznete zde.

Kontaktní čočky Acuvue 2 jsou výjimečně pohodlné, snadno se nasazují a vyndávají z očí. Způsob jejich nošení může mít dvě podoby: režim nepřetržitého nošení, který trvá 1 týden, nebo denní režim, který trvá 2 týdny. Tyto čočky zaručují dokonalou korekci zraku více než 70 % uživatelů čoček Acuvue 2 dosahuje lepší hodnoty vidění než 20/20 (schopnost dobře vidět ze vzdálenosti 20 stop). Jsou vyrobeny z materiálu Etafilcon A a mají hladký vnější povrch s trojím zakřivením a tenkým okrajem. Kontaktní čočka obsahuje 58 % vody, a proto ji oční rohovka přirozeně snáší Kontaktní čočky Acuvue 2 obsahují UV filtr, který zaručuje ochranu očí před nebezpečným zářením. Světle modré zabarvení usnadňuje jejich používání (rub a líc čočky lze rozlišit podle značky 1-2-3). Tyto čočky jsou určeny lidem, kterým při nošení čoček vyhovuje pružnost (na den a noc nebo pouze přes den). Upozornění - expedice do 24 hodin se vztahuje pouze na kontaktní čočky pro korekci krátkozrakosti (se zápornou hodnotou dioptrií). Čekací lhůta na kontaktní čočky pro korekci dalekozrakosti (s kladnou hodnotou dioptrií) je 3 pracovní dny. Vlastnosti Acuvue 2 jemný materiál kvalitní provedení

starší technologie nízká propustnost pro kyslík Příjemný materiál

Acuvue 2 jsou čočky vyrobené z hydrogelového materiálu Etafilcon A, který vašim očím nabízí flexibilitu a dostatek vlhkosti pro pohodlné používání kontaktních čoček. Čočky Acuvue 2 mají hladký povrch, který je trojitě zakulacen, a tenké okraje, aby čočky dobře padly na rohovku oka. Vylepšená manipulace s čočkou Acuvue 2 v pouzdře snadno najdete.

Stává se vám, že kontaktní čočky v pouzdře nebo v očích prostě nevidíte? Acuvue 2 mají stejně jako ostatní kontaktní čočky Acuvue jemně modré zabarvení (tzv. manipulační), díky kterému je bezpečně najdete. Jak spolehlivě zjistit, že si čočku nenasazujete obráceně? Acuvue 2 mají na okraji čočky označení „123“ – pokud jej na čočce posazené na prstu přečtete, je to správně, jestliže jsou čísla obráceně, je čočka naruby. UV filtr mají i čočky Acuvue 2. Ochrana před UV zářením

I Acuvue 2 mají UV filtr, který pomáhá chránit vaše oči před škodlivými vlivy UV záření. Obsahují UV filtr s 88% UVA a 99% UVB ochranou. Acuvue 2 jsou starší typ kontaktních čoček. Vyzkoušejte modernější produkty Acuvue Oasys nebo Acuvue Advance Plus v aplikačním středisku kontaktních čoček. Čočky Acuvue 2 jsou 2týdenní kontaktní čočky společnosti Johnson & Johnson určené k dennímu nošení. Kontaktní čočky Acuvue 2 jsou charakteristické snadnou manipulací (obsahují zabarvení) a vyšším pocitem pohodlí při nošení než původní čočky ACUVUE. Acuvue 2 nabízí optimální propustnost kyslí


Přidat recenzi pro Johnson & Johnson Acuvue 2 (6 čoček)

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.