MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Kontaktní čočky » Srovnání cen Johnson & Johnson 1 Day Acuvue TruEye (30 čoček)

Kontaktní čočky

Johnson & Johnson 1 Day Acuvue TruEye (30 čoček)

Hodnocení: 1x
  • 4

Vlastnosti 1-Day Acuvue TruEye nulová péče o jednodenní čočky extra hladký a jemný materiál nejvyšší UV ochrana UV filtr není náhradou za sluneční brýle Vynikající zvlhčení po celý den. HYDRACELAR - neobyčejná jemnost a šetrnost Čočky 1-Day Acuvue TruEye jsou v současnosti nejlepší a nejmodernější jednodenní čočky na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.96212
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Johnson & Johnson 1 Day Acuvue TruEye (30 čoček)

Specifikace Johnson & Johnson 1 Day Acuvue TruEye (30 čoček)

Kategorie Kontaktní čočky
Výrobce JOHNSON&JOHNSON
Nejnižší cena 494 Kč

Jednodenní kontaktní čočky 1 Day Acuvue TruEye jsou první silikonhydrogelové jednodenní kontaktní čočky na trhu. Nový materiál Narafilcon A přináší uživatelům 1 Day Acuvue TruEye kromě komfortu také nebývale vysokou propustnost pro kyslík. 1 Day Acuvue TruEye poskytují ochranu proti záření UVA a UVB a indikátor rub-líc pro správné nasazení. Kontaktní čočky 1 Day Acuvue TruEye jsou v balení po 30ti kusech. ... a dál?

Produkt Johnson & Johnson 1 Day Acuvue TruEye (30 čoček)

Johnson & Johnson 1 Day Acuvue TruEye (30 čoček) - parametry

Název produktu: Johnson & Johnson 1 Day Acuvue TruEye (30 čoček)
Výrobce: JOHNSON&JOHNSON
Minimální cena: 494 Kč
Maximální cena: 629 Kč
Ušetríte až: 135 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vlastnosti 1-Day Acuvue TruEye nulová péče o jednodenní čočky extra hladký a jemný materiál nejvyšší UV ochrana UV filtr není náhradou za sluneční brýle Vynikající zvlhčení po celý den.

HYDRACELAR - neobyčejná jemnost a šetrnost

Čočky 1-Day Acuvue TruEye jsou v současnosti nejlepší a nejmodernější jednodenní čočky na trhu. Unikátní technologie HYDRACLEAR zajišťuje jejich extra vysokou smáčivost a hladkost. Voda je v čočce uzavřena a postupem dne neubývá. Čočka zůstane vlhká po celý den a vaše oči již nebudou mít pocit suchosti. Právě naopak. Můžete si vychutnávat úžasné pohodlí až do konce dne. Čočky pro rušný život

Pokud se celý den nezastavíte a na nějakou péči o čočky nemáte čas, čočky 1-Day Acuvue TruEye jsou pro vás tou nejlepší volbou. Mnoho lidí od rána tráví dlouhé hodiny v zaměstnání, potom si jdou zasportovat a večer mnohdy vyráží za zábavou. Oči žijí v náročných podmínkách, a proto vyžadují alespoň dostatečný přísun kyslíku. A právě 1-Day Acuvue TruEye poskytnou takové množství kyslíku, aby byly vaše oči stále zdravé a svěží. Jediné denní čočky ze silikon-hydrogelu Až 99% propustnost pro kyslík s 1-Day Acuvue TruEye.

1-Day Acuvue TruEye jsou jediné denní čočky, které jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelu. Ostatní jednodenní čočky jsou pouze hydrogelové, což je starší materiál. Silikon-hydrogel dokáže k očím přivést maximum kyslíku, a tím přispívá ke zdravým očím. Oči mohou dýchat tak, jakoby žádné čočky neměly vůbec nasazeny. Díky jemnému a zvlhčenému povrchu mají tyto čočky navíc nejmenší koeficient tření ze všech jednodenních kontaktních čoček. Tento nový materiál udrží vaše oči jasnější a bělejší. Červeným a suchým očím můžete dát vesele sbohem. I přes čočky s UV filtrem jsou sluneční brýle nutností.

Nejlepší pohlcovač UV záření

  • Ještě v jedné oblasti disponují tyto čočky prvenstvím. Z jednodenních čoček mají nejlepší filtr proti ultrafialovému záření. UV filtr je velmi důležitý, protože i když máte nasazeny sluneční brýle, škodlivé paprsky mohou k vašim očím proniknout ze stran. A zde nastupuje UV blokáda, která dokáže pohltit 99% UV-B a 96% UV-A záření. SPECIÁLNÍ NABÍDKA! Kupte čočky - získejte brýle ZDARMA! Kupte 4 balení Acuvue 1 Day TruEye 30 ks a 2 balení Clean Active Premium Drops a dostanete poukaz v hodnotě 268,-Kč, který lze vyměnit za dioptrické brýle zdarma nebo o tuto částku snížit cenu při nákupu brýlí.
  • Poukaz lze použít pouze pro nákup brýlí v obchodě www.Kodano.cz. Více informací naleznete zde.

Nejnovější výrobek firmy Johnson Kontaktní čočky 1-Day Acuvue TruEye. První jednodenní čočky vyrobené z moderního silikon-hydrogelového materiálu Narafilcon A, patentovaného firmou Johnson což je obzvlášť důležité v letním období zajišťují dokonalé UV filtry.

1-day Acuvue TruEye jsou vyráběné za použití technologie Hydraclear, která působí, že čočky jsou po celou dobu navlhčeny díky působení speciálních zvlhčovacích činidel. Jasně se to projevuje během užívání čoček, přináší to pocit pohodlí.

UPOZORNĚNÍ - čekací doba na čočky v


Přidat recenzi pro Johnson & Johnson 1 Day Acuvue TruEye (30 čoček)

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.