Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen John Walkenbach: Microsoft Office Excel 2007

Učebnice/Odborná literatura

John Walkenbach: Microsoft Office Excel 2007

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Microsoft Office Excel 2007 - John Walkenbach. Hledáte příručku, s níž ovládnete funkce a vzorce Excelu a naučíte se tak provádět praktické výpočty v nejpoužívanějším tabulkovém procesoru? Na více než 700 stranách naleznete neuvěřitelné množství návodů, tipů a triků, které nenajdete v žádné jiné knize. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? John Walkenbach: Microsoft Office Excel 2007 koupíte i tady

Specifikace John Walkenbach: Microsoft Office Excel 2007

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 348 Kč

Chcete se snadno a elegantně naučit vytvářet nejen takové grafy, které vidíte zde? Patříte také k běžným uživatelům Excelu, kteří využijí pouze špičku z ledovce jeho potenciálu grafického znázornění d ... a dál?

Produkt John Walkenbach: Microsoft Office Excel 2007

John Walkenbach: Microsoft Office Excel 2007 - parametry

Název produktu: John Walkenbach: Microsoft Office Excel 2007
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 348 Kč
Maximální cena: 836 Kč
Ušetríte až: 488 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Microsoft Office Excel 2007 - John Walkenbach. Hledáte příručku, s níž ovládnete funkce a vzorce Excelu a naučíte se tak provádět praktické výpočty v nejpoužívanějším tabulkovém procesoru? Na více než 700 stranách naleznete neuvěřitelné množství návodů, tipů a triků, které nenajdete v žádné jiné knize. Další ze světových bestsellerů z pera proslulého Johna Walkenbacha (známého jako „Mr. Spreadsheet“) se vyčerpávajícím způsobem věnuje všem používaným matematickým a finančním výpočtům, tvorbě grafů, kontingenčním tabulkám a dalšímu zpracování dat pomocí vzorců a funkcí v Excelu 2007. Díky názornému a srozumitelnému výkladu se naučí využívat výhod Excelu i naprostí začátečníci. S touto knihou se vám podaří získat na pracovním trhu náskok před ostatními. V knize najdete tato témata: - Funkce pro práci s textem, automatické vkládání a využití data a času - Jednoduché, složené i podmíněné součty, hledání hodnot - Praktické tipy a postupy pro psaní a úpravy vzorců - Oprava cyklických odkazů a jiných chyb ve vzorcích - Souhrny, vyhledávání, filtrování a řazení dat pomocí funkcí - Vzorce pro půjčky a investice, finanční plány a splátkový kalendář - Výpočty s poli, zjišťování a sčítání n-tých hodnot - Kreslení postupů k cíli, diagramy, trendové čáry - Využití vzorců v kontingenčních tabulkách a grafech - Ladění a zjednodušení vzorců, hledání řešení Na přiloženém CD naleznete všechny příklady použité v knize, tedy množství již připravených funkcí a tabulek s výpočty, jež můžete okamžitě použít pro vlastní účely. O autorovi: John Walkenbach si svou letitou odbornou publicistikou vydobyl renomé vůdčí autority v oblasti tabulkového softwaru a přezdívku „Mr. Spreadsheet“. Je šéfem firmy JWalk and Associates a tvůrcem proslulého balíčku utilit Power Utility Pak. Napsal více než 30 knih o tabulkových procesorech a více než 300 článků pro PC World a Info World. Publikace: Microsoft Office Excel 2007 - John Walkenbach. Publikace: Microsoft Office Excel 2007 - John Walkenbach. Chcete se snadno a elegantně naučit vytvářet nejen takové grafy, které vidíte zde? Patříte také k běžným uživatelům Excelu, kteří využijí pouze špičku z ledovce jeho potenciálu grafického znázornění dat? Světový odborník na Excel vám postupně ukáže, že i zdánlivě neproveditelné kombinace grafů lze sestrojit. Ovládnete zkratky, které vedou od vaší původní představy k její přesné výsledné podobě. Naučíte se vkládat do grafů křivky trendů, upravovat údaje přímo v grafu, vytvářet kombinované grafy, snadno grafy formátovat na základě jednotícího stylu i vytvářet grafy z kontingenčních tabulek. Kromě praktických příkladů a množství tipů nechybí ani kapitola, která vám pomůže vyvarovat se nejčastějších chyb. Kniha obsahuje mimo jiné tato témata: - Interaktivní a automaticky se doplňující grafy - Přidání, přesunutí a formátování prvků grafu - Práce s datovými řadami, legendou a více osami - Spojnice trendu, chybových úseček a klouzavých průměrů - Metody tvorby matematických a statistických


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.