Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen JODISOL sprej 75 G

Léky na kůži

JODISOL sprej 75 G

Hodnocení: 3x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: JODISOL SPRAY S MECHANICKÝM ROZPRAŠOVAČEMPovidonum iodinatumDržitel rozhodnutí o registraci / Výrobce: SpofaDental a.s., Markova 238, 506 46 Jičín, Česká republikaSložení ve 100 g: léčivá látka: Povidonum iodinatum 3,85 gpomocná látka: Ethanol 95%Indikační skupina: Dezinfekční a antiseptický ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? JODISOL sprej 75 G koupíte i tady

Specifikace JODISOL sprej 75 G

Kategorie Léky na kůži
Výrobce SPOFADENTAL
Nejnižší cena 63 Kč

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: JODISOL SPRAY S MECHANICKÝM ROZPRAŠOVAČEMPovidonum iodinatumDržitel rozhodnutí o registraci / Výrobce:SpofaDental a.s., Markova 238, 506 46 Jičín, Česká republikaSložení ve 100 g:léčivá látka: Povidonum iodinatum 3,85 gpomocná látka: Ethanol 95%Indikační skupina:Dezinfekční a antiseptický přípravekCharakteristika:Jodisol Spray s mechanickým rozprašovačem je vysoce účinný dezinfekční přípravek. Je to tříprocentní lihový roztok komplexní sloučeniny (jodofor) s možností širokého použití. Má » ... a dál?

Produkt JODISOL sprej 75 G

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


JODISOL sprej 75 G - parametry

Název produktu: JODISOL sprej 75 G
Výrobce: SPOFADENTAL
Minimální cena: 63 Kč
Maximální cena: 73 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: JODISOL SPRAY S MECHANICKÝM ROZPRAŠOVAČEMPovidonum iodinatumDržitel rozhodnutí o registraci / Výrobce: SpofaDental a.s., Markova 238, 506 46 Jičín, Česká republikaSložení ve 100 g: léčivá látka: Povidonum iodinatum 3,85 gpomocná látka: Ethanol 95%Indikační skupina: Dezinfekční a antiseptický přípravekCharakteristika: Jodisol Spray s mechanickým rozprašovačem je vysoce účinný dezinfekční přípravek. Je to tříprocentní lihový roztok komplexní sloučeniny (jodofor) s možností širokého použití. Má velký rozsah účinku na množící se formy mikroorganismů, t.j. bakterie, plísně i na viry. Jod vázaný v komplexu se uvolňuje v koncentraci, která postačuje k dezinfekci, ale nepoškozuje kůži ani sliznici. Plné působení nastupuje za 1 - 5 minut po použití. Na pokožce a sliznici trvale hubí růst choroboplodných mikroorganismů.Indikace: Ošetření lékařem u dětí, mladistvých a dospělých: 1. povrchová dezinfekce kůže před drobnými výkony (injekce, punkce apod.)2. příprava operačního pole3. ošetření při obtížném prořezávání zubů4. ošetření po odstranění mandlíPoužití bez lékařské pomoci u dětí, mladistvých a dospělých: 1. dezinfekce rukou2. ošetření drobných poranění kůže (trhlinky)3. ošetření oparů4. ošetření při zánětu ústní sliznice5. ošetření po bodnutí hmyzemKontraindikace: Přípravek se nesmí používat při známé přecitlivělosti na léčivou nebo pomocnou látku. Pouze po poradě s lékařem se přípravek používá u dětí do šesti měsíců, při poruchách činnosti štítné žlázy, poruchách činnosti ledvin, u těhotných žen a kojících matek.Nežádoucí účinky: Nejsou popsány. Při případném výskytu jakýchkoli neobvyklých reakcí se poraďte s lékařem.Interakce: Jodisol ztrácí účinnost při styku s mýdlem, alkalickými látkami, mlékem a bílkovinami.Dávkování a způsob použití: Mechanický rozprašovač se stlačí přiměřenou silou a rychlostí, čímž se vytvoří postřik, bez použití freonu. Vzhledem k malé dávce určené jedním stiskem rozprašovače (cca 0,05 ml) Jodisolu může být postřik opakován na povrch očištěné pokožky, podle rozsahu rány určené k ošetření. Jodisol Spray lze použít i na sliznici vzhledem k malé dávce určené rozprašovačem. K výplachům v dutině ústní je vhodnější Jodisol roztok.Upozornění: Nedochází-li k prokazatelnému hojení do 3 dnů, poraďte se s lékařem. Při aplikaci postřikem je nutné chránit oči! Nepoužívat vnitřně!Uchovávání: Uchovávejte při teplotě 10 - 25 oC. Nevystavovat přímému slunečnímu světlu.Varování: Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí! Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti, vyznačené na obalu.Balení: 75 g JODISOL SPRAY

3% lihový roztok komplexní sloučeniny (jodofor) se širokospektrálním účinkem na bakterie, plísně a viry. Působení již v 1-5 minutě po aplikaci. Jedná se o známý dezinfekční prostředek, který je na trhu již od 70. let. Používá se k dezifekci rukou, ošetření drobných poranění kůže, oparů, místa po bodnutí hmyzem či při zánětu dutiny ústní. V naředěné formě je vhodný k výplachům, obkladům a pro kloktání. Léka


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.