Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Tvrdý: Zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Tvrdý: Zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Autoři v předkládané publikaci komentují jak vlastní nový zákon proti „praní špinavých peněz“ a financování terorismu na základě zkušeností a praktických problémů s jeho používáním, tak i související změny v dalších zákonech a současně i praktické uplatňování nařízení ES o informacích o plátci doprovázejících ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Tvrdý: Zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 748 Kč

Publikace: Zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu a předpisy související - Bártová Adriana. Publikace: Zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu a předpisy související - Bártová Adriana. ... a dál?

Produkt Jiří Tvrdý: Zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti

Jiří Tvrdý: Zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti - parametry

Název produktu: Jiří Tvrdý: Zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 748 Kč
Maximální cena: 766 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autoři v předkládané publikaci komentují jak vlastní nový zákon proti „praní špinavých peněz“ a financování terorismu na základě zkušeností a praktických problémů s jeho používáním, tak i související změny v dalších zákonech a současně i praktické uplatňování nařízení ES o informacích o plátci doprovázejících bezhotovostní převody peněžních prostředků. Výklad přitom vychází ze zkušeností s uplatňováním předcházejícího zákona č. 61/1996 Sb., který byl novým zákonem č. 253/2008 Sb. od 1. 9. 2008 nahrazen. Komentář obsahuje také komplexní informaci o souvisejících právních předpisech ČR a ES a vedle toho i o mezinárodních smlouvách a dokumentech, z nichž tyto právní předpisy vycházejí. Publikace je určena především zainteresované podnikatelské veřejnosti, zejména z oblasti tzv. „povinných osob“, ale své praktické uplatnění najde i u odborníků působících v trestní oblasti, včetně justice. Jako studijní pomůcka může dobře posloužit také studentům finančního a trestního práva. Publikace: Zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu a předpisy související - Bártová Adriana. Publikace: Zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu a předpisy související - Bártová Adriana. Publikace: Zákon o některých opatř.proti legal.výn.z tr.čin. a fin.ter. - Bártová Adriana. Publikace: Zákon o některých opatř.proti legal.výn.z tr.čin. a fin.ter. - Bártová Adriana. Jiří Tvrdý; Adriana Bártováa financování terorismu a předpisy související KomentářC.H.BECKKniha, čeština, 502 stranBeckovy texty zákonů s komentářem Zákon o někter.opatřen..TZK107 - a financování terorismu a předpisy související Komentář - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovan


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.