Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Haiderová: Connexions 2 - Studijní příručka

Učebnice/Odborná literatura

Jana Haiderová: Connexions 2 - Studijní příručka

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Connexions 2 Studijní příručka - Mgr. Jana Haiderová. Pro studenty-začátečníky, kteří se dobře neorientují v cizojazyčné učebnici jsme k 1. dílu připravili Studijní příručku v češtině. Obsahuje výklad mluvnice v češtině a francouzsko-český abecední slovníček ke každé z 12 lekcí. Samostatnou část tvoří ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Haiderová: Connexions 2 - Studijní příručka koupíte i tady

Specifikace Jana Haiderová: Connexions 2 - Studijní příručka

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 106 Kč

Pro studenty-začátečníky, kteří se dobře neorientují v cizojazyčné učebnici byla vydána k 1. dílu Studijní příručka v češtině. Obsahuje výklad mluvnice v češtině a francouzsko-český abecední slovníček ke každé z 12 lekcí. Samostatnou část tvoří souhrnný francouzsko-český abecední slovníček s označením lekce výskytu, který vychází z původního několikajazyčného slovníčku v učebnici. ... a dál?

Produkt Jana Haiderová: Connexions 2 - Studijní příručka

Jana Haiderová: Connexions 2 - Studijní příručka - parametry

Název produktu: Jana Haiderová: Connexions 2 - Studijní příručka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 106 Kč
Maximální cena: 135 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Connexions 2 Studijní příručka - Mgr. Jana Haiderová. Pro studenty-začátečníky, kteří se dobře neorientují

v cizojazyčné učebnici jsme k 1. dílu připravili Studijní

příručku v češtině. Obsahuje výklad mluvnice v češtině

a francouzsko-český abecední slovníček ke každé z 12

lekcí. Samostatnou část tvoří souhrnný francouzsko-český abecední

slovníček s označením lekce výskytu, který vychází

z původního několikajazyčného slovníčku v učebnici. Publikace: Connexions 2 Studijní příručka - Mgr. Jana Haiderová. Nový třídílný komplet učebnic francouzštiny pro dospívající a dospělé studenty vznikl na základě nejnovějších prací v rámci Evropské Unie - 2. díl připraví na zkoušku DELF - úroveň A2/B1 SERR pro jazyky - studijní příručka v češtině obsahuje výklad mluvnice v češtině a francouzsko-český abecední slovníček ke každé z 12 lekcí. Samostatnou část tvoří souhrnný francouzsko-český abecední slovníček s označením lekce výskytu, který vychází z původního několikajazyčného slovníčku v učebnici. ISBN: 80-7238-512-7EAN: 9788072385126Rozsah: 88 str.Formát: 148 x 210Autor: Mgr. Jana Haiderová Pro studenty-začátečníky, kteří se dobře neorientují v cizojazyčné učebnici jsme k 1. dílu připravili Studijní příručku v češtině. Obsahuje výklad mluvnice v češtině a francouzsko-český abecední slovníček ke každé z 12 lekcí. Samostatnou část tvoří souhrnný francouzsko-český abecední slovníček s označením lekce výskytu, který vychází z původního několikajazyčného slovníčku v učebnici. Navazuje na Studijní příručku k 1. dílu. Obsahuje výklad gramatické látky v češtině a francouzsko-český slovníček. Obojí je uspořádáno po lekcích. Tato studijní příručka je užitečnou pomůckou pro učitele i studenty.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.