Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jana Bellová, Kolektiv: Ekonomie nejen k maturitě - Ekonomické výpočty a projekty

Učebnice/Odborná literatura

Jana Bellová, Kolektiv: Ekonomie nejen k maturitě - Ekonomické výpočty a projekty

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Tento rozsáhlý titul uzavírá edici Ekonomie nejen k maturitě. Koncepce knihy je následující: každé oblasti je nejprve věnován obsáhlý popis a vysvětlení, poté následuje jeden či více modelových výpočtů a na konci jsou uvedeny příklady k procvičení. Ačkoli jde o jednu z publikací ucelené ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jana Bellová, Kolektiv: Ekonomie nejen k maturitě - Ekonomické výpočty a projekty koupíte i tady

Specifikace Jana Bellová, Kolektiv: Ekonomie nejen k maturitě - Ekonomické výpočty a projekty

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 185 Kč

Tento rozsáhlý titul uzavírá edici Ekonomie nejen k maturitě. Koncepce knihy je následující: každé oblasti je nejprve věnován obsáhlý popis a vysvětlení, poté následuje jeden či více modelových výpočtů a na konci jsou uvedeny příklady k procvičení. Ačkoli jde o jednu z publikací ucelené řady, může být pro výuku studentů použita zcela nezávisle. Spektrum úloh je velmi široké. V knize tak najdete například podnikatelský rozpočet, výpočet kalkulace, výpočet technicko-ekonomických ukazatelů, odměňování, mzdy, » ... a dál?

Produkt Jana Bellová, Kolektiv: Ekonomie nejen k maturitě - Ekonomické výpočty a projekty

Jana Bellová, Kolektiv: Ekonomie nejen k maturitě - Ekonomické výpočty a projekty - parametry

Název produktu: Jana Bellová, Kolektiv: Ekonomie nejen k maturitě - Ekonomické výpočty a projekty
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 185 Kč
Maximální cena: 288 Kč
Ušetríte až: 103 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Tento rozsáhlý titul uzavírá edici Ekonomie nejen k maturitě. Koncepce knihy je následující: každé oblasti je nejprve věnován obsáhlý popis a vysvětlení, poté následuje jeden či více modelových výpočtů a na konci jsou uvedeny příklady k procvičení.

Ačkoli jde o jednu z publikací ucelené řady, může být pro výuku studentů použita zcela nezávisle.

Spektrum úloh je velmi široké. V knize tak najdete například podnikatelský rozpočet, výpočet kalkulace, výpočet technicko-ekonomických ukazatelů, odměňování, mzdy, odpisy, výpočet hospodářského výsledku, leasingu, výpočty užívané v bankovnictví a mnoho dalšího.

Recenze učebnice:

Titul Ekonomie nejen k maturitě – Ekonomické výpočty a projekty volně navazuje na publikace Ekonomie nejen k maturitě – 1.díl, Obecná ekonomie a Ekonomie nejen k maturitě – 2.díl, Ekonomika podniku.

Jsou v ní vysvětleny vybrané oblasti zejména podnikové ekonomiky, které mají praktickou odezvu v příkladech běžně řešených v podnikové praxi. Publikace zařazuje tematiku jednotlivých kapitol do určitého kontextu podnikových činností, v teoretické části vysvětluje důvody, smysl a funkci jednotlivých oblastí praktické aplikace, přináší příklady a vzory výpočtů.

V průběhu publikace je studujícím dán prostor k uvádění vlastních poznatků, příkladů a samostatných zjištění tak, aby byla nejen zajištěna aktivní účast při čtení teorie, ale především aby bylo nutné pokusit se již v průběhu studia teoretických poznatků aktivně aplikovat uvedené poznatky do vlastní praxe. Lidé se nejlépe učí, pokud mohou teorii ihned převádět na praxi a kreativně doplňovat získávané informace. Doporučujeme Vám proto vpisovat do textu vlastní příklady a poznámky, průběžně vypracovávat cvičení a úkoly. Věříme, že Vám tato publikace přiblíží práci ekonomů v jejich každodenní činnosti ve firmách, institucích či úřadech a pomůže Vám nahlédnout do světa praktické ekonomické činnosti.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.