Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Imodium Rapid 2 mg 6 tablet

Léky

Imodium Rapid 2 mg 6 tablet

Hodnocení: 6x
  • 3.33333

Hlédáte prostředek, kterým rychle zastavíte průjem? Imodium rapid tablety přináší rychlou úlevu od průjmu. Tableta se rozpouští v ústech během 2-3 sekund ( tedy 50x rychleji, než běžné tvrdé kapsle). Není nutné zapíjet vodou. Jednoduché, pohodlné a diskrétní použití a řešení vašeho problému. Navíc vás poteší příjemná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83199
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Imodium Rapid 2 mg 6 tablet koupíte i tady

Specifikace Imodium Rapid 2 mg 6 tablet

Kategorie Léky
Výrobce JOHNSON&JOHNSON
Nejnižší cena 74 Kč

IMODIUM RAPID je lék proti průjmu. Zahušťuje při průjmu stolici a snižuje její častost. Užívá se při náhle vzniklém (akutním) průjmu nebo po poradě s lékařem při dlouhodobém (chronickém) průjmu. Tablety se pokládají na jazyk, kde se rychle rozpustí. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Imodium Rapid 2 mg 6 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Imodium Rapid 2 mg 6 tablet - parametry

Název produktu: Imodium Rapid 2 mg 6 tablet
Výrobce: JOHNSON&JOHNSON
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.33 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.33333
Podrobný popis:

Hlédáte prostředek, kterým rychle zastavíte průjem? Imodium rapid tablety přináší rychlou úlevu od průjmu. Tableta se rozpouští v ústech během 2-3 sekund ( tedy 50x rychleji, než běžné tvrdé kapsle). Není nutné zapíjet vodou. Jednoduché, pohodlné a diskrétní použití a řešení vašeho problému. Navíc vás poteší příjemná mátová příchuť. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protožeobsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékařenebo lékárníka.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo nezlepší do 2 dnů, musíte se poradit s lékařem.- Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebolékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsouuvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4.- Pokud se do dvou dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradits lékařem.Co naleznete v této příbalové informaci: 1. Co je přípravek IMODIUM RAPID a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek IMODIUM RAPID užívat3. Jak se přípravek IMODIUM RAPID užívá4. Možné nežádoucí účinky5 Jak přípravek IMODIUM RAPID uchovávat6. Obsah balení a další informace Co je přípravek IMODIUM RAPID a k čemu se používá .IMODIUM RAPID je lék proti průjmu.IMODIUM RAPID zahušťuje při průjmu stolici a snižuje její častost.IMODIUM RAPID můžete užívat při náhle vzniklém (akutním) průjmu nebo po poraděs lékařem při dlouhodobém (chronickém) průjmu.Po poradě s lékařem můžete IMODIUM RAPID užívat rovněž v případě, kdy Vám bylaodstraněna část střev, což často způsobuje průjem. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek IMODIUM RAPID užívat .Neužívejte přípravek IMODIUM RAPID- jestliže jste přecitlivělý(á) na léčivou látku nebona kteroukoli další složku přípravku IMODIUM RAPID.- jestliže objevíte ve stolici krev nebo máte vysokou teplotu,- jestliže trpíte zánětem tlustého střeva, např. ulcerózní nebo pseudomembranózníkolitidou (zánětem tračníku, popř. komplikovaným vředy, záněty vzniklými jakokomplikace po léčbě širokospektrými antibiotiky),2/6- jestliže Vám lékař sdělí, že je ve Vašem případě zpomalení střev na závadu,např. když se dostaví zácpa nebo nadmutí břicha.Upozornění a opatření- Jestliže trpíte průjmem, ztrácíte mnoho tekutin. Měl(a) byste proto nahradit ztrátu tekutindostatečným pitím (mnohem více než obvykle) nápojů s obsahem cukrů a solí, k nimžpatří např. minerální voda. To je důležité zvláště u dětí.- IMODIUM RAPID průjem zastavuje, neléčí však jeho příčinu. Jakmile je to možné, mělaby být proto vždy léčena také příčina průjmu.- Při náhle vzniklém (akutním) průjmu potlačuje IMODIUM RAPID příznaky obvykledo 48 hodin. Jestliže se tak nestane, přestaňte lék užívat a po


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.