Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Nicorette spray 150 mg 13,2 ml

Léky

Nicorette spray 150 mg 13,2 ml

Hodnocení: 0x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELENicorette Spray 1 mg/dávkaorální sprej, roztoknicotinumPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete používat tento léčivý přípravek, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte přípravek ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nicorette spray 150 mg 13,2 ml koupíte i tady

Specifikace Nicorette spray 150 mg 13,2 ml

Kategorie Léky
Výrobce JOHNSON&JOHNSON
Nejnižší cena 322 Kč

Rychle působící ústní sprej Nicorette účinkuje již za 60 vteřin. Rychle vám pomůže přemoci chuť na cigaretu. ... a dál?

Produkt Nicorette spray 150 mg 13,2 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Nicorette spray 150 mg 13,2 ml - parametry

Název produktu: Nicorette spray 150 mg 13,2 ml
Výrobce: JOHNSON&JOHNSON
Minimální cena: 322 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 177 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELENicorette Spray 1 mg/dávkaorální sprej, roztoknicotinumPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete používat tento léčivý přípravek, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte přípravek Nicorette Spray používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci.- Pokud se Vám nepodaří ukončit kouření po 6 měsících od zahájení léčby přípravkem Nicorette Spray, poraďte se s lékařem.CO NALEZNETE V TÉTO PŘÍBALOVÉ INFORMACI:1. Co je přípravek Nicorette Spray a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Nicorette Spray používat3. Jak se přípravek Nicorette Spray používá4. Možné nežádoucí účinky5. Jak přípravek Nicorette Spray uchovávat6. Obsah balení a další informace1. CO JE PŔÍPRAVEK NICORETTE SPRAY A K ČEMU SE POUŽÍVÁLéčivý přípravek Nicorette Spray Vám pomůže ukončit kouření, když chcete přestat kouřit.Jedná se o způsob léčby nazývané nikotinová náhradní léčba (NRT).Nicorette Spray zmírňuje abstinenční příznaky při vysazení nikotinu včetně chuti na cigaretu, tedy příznaky spojené s ukončením kouření. Pokud náhle ukončíte přísun nikotinu z tabáku do těla, začnete mít různé nepříjemné pocity nazývané abstinenční příznaky. Používáním přípravku Nicorette Spray můžete zabránit chuti na cigaretu a těmto nepříjemným pocitům, nebo je zmírnit, protože na krátkou dobu dodáváte svému tělu malé množství nikotinu. Nicorette Spray neobsahuje dehet, oxid uhelnatý nebo další škodliviny obsažené v cigaretovém kouři.Pro zvýšení šance na ukončení kouření byste měl(a) pokud možno také vyhledat radu a podporu v rámci poradenství.2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK NICORETTE SPRAY POUŽÍVATNepoužívejte Nicorette Spray Jestližejste alergický(á) na nikotin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6). Jestliže jste mladší 18 let. Jestliže jste nikdy nekouřil(a). Upozornění a opatřeníPřed použitím přípravku se poraďte se svým lékařem, pokud trpíte níže uvedenými obtížemi. Je možné, že budete moci Nicorette Spray používat, ale musíte se nejdříve poradit s lékařem, jestliže máte tyto obtíže:- V nedávné době (do 3 měsíců) jste prodělali srdeční příhodu nebo mrtvici- Bolest na hrudi (nestabilní angina pectoris), nebo klidová angina pectoris- Srdeční onemocnění, které ovlivňuje srdeční frekvenci nebo rytmus- Vysoký krevní tlak, který není léčen léky- Někdy jste měli alergické reakce, které zahrnují otok rtů, obličeje a hrdla (angioedém) nebo svědivou kožní vyrážku (kopřivku). NRT (náhradní nikotinová léčba) může někdy


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.