Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Nicorette spray 150 mg 13,2 ml

Léky

Nicorette spray 150 mg 13,2 ml

Hodnocení: 0x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Nicorette Spray 1 mg/dávka orální sprej, roztok nicotinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete používat tento léčivý přípravek, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83615
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nicorette spray 150 mg 13,2 ml koupíte i tady

Specifikace Nicorette spray 150 mg 13,2 ml

Kategorie Léky
Výrobce JOHNSON&JOHNSON
Nejnižší cena 319 Kč

Léčivý přípravek Nicorette Spray Vám pomůže ukončit kouření, když chcete přestat kouřit. Jedná se o způsob léčby nazývané nikotinová náhradní léčba (NRT). ... a dál?

Produkt Nicorette spray 150 mg 13,2 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Nicorette spray 150 mg 13,2 ml - parametry

Název produktu: Nicorette spray 150 mg 13,2 ml
Výrobce: JOHNSON&JOHNSON
Minimální cena: 319 Kč
Maximální cena: 443 Kč
Ušetríte až: 124 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Nicorette Spray 1 mg/dávka orální sprej, roztok nicotinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete používat tento léčivý přípravek, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte přípravek Nicorette Spray používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. - Pokud se Vám nepodaří ukončit kouření po 6 měsících od Nicorette spray 1mg 13,2ml/150mg Léčivý přípravek na odvykání kouření, který zmírňuje chuť na cigaretu a abstinenční příznaky spojené s odvykáním kouření. Nicorette sprej účinkuje rychle a potlačí touhu po cigaretě a nutkání kouřit již po jedné minutě. Aplikujte podle potřeby 1-2 vstřiky k potlačení chuti na cigaretu. Nicorette sprej obsahuje nikotin.         ZBAVTE SE ZÁVISLOSTI NA KOUŘENÍ. Účinkuje rychle a potlačí touhu po cigaretě již po 60 sekundách. Lék k orálnímu podání, obsahuje nikotin. Farmakoterapeutická skupina: Jiná léčiva nervového systému. Pozorně čtěte příbalovou informaci! zmírňuje abstinenční příznaky při odvykání kouření Nicorette spray 1m/dávka · novinka v odvykání kouření · zmírňuje chuť na cigaretu a abstinenční příznaky spojené s odvykáním kouření &nb Léčivý sprej Nicorette účinně pomáhá při léčbě závislosti na tabáku, při zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a při zmírnění abstinenčních příznaků, které mohou snahu přestat kouřit doprovázet. Léčivý přípravek Nicorette Spray Vám pomůže ukončit kouření, když chcete přestat kouřit. Jedná se o způsob léčby nazývané nikotinová náhradní léčba (NRT).


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.